Sari la conținut
Forum Roportal
the_pirate01

Ce ai face daca...?

Postări Recomandate

Ce ati face daca l-ati vedea pe Naruto cu o fustitza roz facand balet? raspunde cine vrea si puteti pune si al te intrebari cu ce ai face adca legate de animeuri ( si intrebarile sa fie cat de cat haioase, totushi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-as uita ciudat, si m-as intreba in felul urmator: ce vedeti voi la desenele astea? are ceva folositor? invatati ceva folositor din asa ceva? Pam, pam!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-as uita ciudat, si m-as intreba in felul urmator: ce vedeti voi la desenele astea? are ceva folositor? invatati ceva folositor din asa ceva? Pam, pam!

deacord cu tine :lol: ,sustin ideea , ce au desenele alea interesant?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deacord cu tine :lol: ,sustin ideea , ce au desenele alea interesant?

 

 

 

eu zic ca nimic. daca Popeye marinarul a ajuns sa faca parte din desenele voilente.. de naruto sau cum l-o chema p'ala , ce mai zic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu zic ca nimic. daca Popeye marinarul a ajuns sa faca parte din desenele voilente.. de naruto sau cum l-o chema p'ala , ce mai zic?

Off topic: Popeye desen violent?!?!? :jester: asta e culmea. :friends: cine a zis porcaria asta sa incerce sa vada elfen lied si apoi sa mai vorbeasca.eu am vazut ep 1 si 2 si mi-a ajus... :friends: (curand tom si jerry o sa fie sadic sau mai stie eu ce...)

 

On topic: poi cred ca as fugi la prima toaleta care mi-ar iesi in cale de treama sa nu scap pe mine de ras :)

Ce ai face daca...i-ai vedea intr-un parc de L si Light certandu-se de mama focului pe un death note?? :P (lipsa de inspiratie)

Editat de Kristina A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-as uita ciudat, si m-as intreba in felul urmator: ce vedeti voi la desenele astea? are ceva folositor? invatati ceva folositor din asa ceva? Pam, pam!

 

nu e asta ideea , oameni buni....nu are legatura cu desenele...trebuiedoar sa dati un rasp haios si sa continuati q o alta intrebare al fel de haioasa :o: :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ai face daca...i-ai vedea intr-un parc de L si Light certandu-se de mama focului pe un death note?? blink.gif (lipsa de inspiratie)

 

as incerca sa ii linistesc si as incepe sale le-as povestesc ca nu e frumos sa te certi etc. etc. si pana la urma ar ametzi :brunette: si l-es lua eu caietu alasi daca comenteaza e simplu: "Se Confisca!!!" :spiteful:

 

 

Ce ai face daca Rock Lee te-ar invita la o seara "romantica" :wizard: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

On topic: poi cred ca as fugi la prima toaleta care mi-ar iesi in cale de treama sa nu scap pe mine de ras :brunette:

Ce ai face daca...i-ai vedea intr-un parc de L si Light certandu-se de mama focului pe un death note?? :spiteful: (lipsa de inspiratie)

 

 

 

Yo l-ash chema p sasuke sa ii traga o bataie sa se sature :wizard:) aa sh dak ar fi faza q L sh Light ash smulge carnetul sh as fugi q el k sa fac traznai:))[

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-l suport pe sasuke, un ratat si emo. Naruto e cel mai tare.

 

incepe sa mi se faca rau de "celebrii" Naruto si Sasuke.. Mai buni cei din Devil May Cry.. nu sunt asa de comentati :o: .. si cu mult mai buni .. :D :)

 

PS: am specificat de doua ori "buni" ca sa se inteleaga.. ca sunt cei mai buni :o:

Editat de Vizitator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×