Sari la conținut
Forum Roportal
sakura_dragutza

VREAU SA INVAT

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mmm...eu rasp pt k la mn nu vine nimeni....si stiu cum e... :think: o sugestie ar fi...sa...mmnu stiu :roll: dar treci sh p la mn?vb despre stilul anime :o: :roll: aa stai!am o sugestie!pt elena_elly ar trebui sa ma lase in pace k ma enerveaza :doh:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease: sunt incepatoare si stiu ca desenul mele nu sunt nici pe departe bune fatade ce am vazut pe site......de aceea as dori si eu cateva sugestii sau sfaturi pt ca sa pot face si euceva diferit.....as aprecia parerile sincere..... :yahoo: ........multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:unsure: vreau sa invat sa desenez neaparat. Atat pe calculator cat si pe hartie. Sunt din bucuresti, militari si as vrea sa stiu daca este cineva disponibil sa ma ajute si cam cat m-ar costa sedinta ????

Va rog astept cu nerabdare raspunsuri de la voi si sper sa colaboram.

va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu vreau o sugestie.. invatama sa desenez ca is varza :cheer:) http://www.desenatori.ro/desenator/174865/ ceao :P

 

 

cred ca e ok daca exersezi mai mult.cum dumnezeu reusesti tu sa ai siguranta aia pe creion?? ca au mor pana nu fac 2 liniute una peste alta dintre care una zboara intr-o directie aiurea... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello crazzy nicol!!!ce vrei sa spui prin sedinta?numai cei care stau in bucuresti te pot ajuta.pana la urma,ai gasit pe cineva care te-ar putea ajuta? 8) (ei bine,stiu si eu sa desenez cate ceva,dar banuiesc c vrei ceva profesionist :spiteful: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-a contactat nimeni inca.Din pacate.Dar as vrea sa invat sa desenez pe calculator si de asemenea pe foaie.Crezi ca te pricepi?? La ce ma refer cand spun sedinta?? Pai......cat ma costa o ora de meditatii. Sa vad daca imi permit sau nu , si frecventa pe care mi-as permite-o

mersi mult

papa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

saluty!am citit raspunsul tau mai devreme,dar n-am avut timp sa-ti raspund. 8) 8) Sa desenezi,e usor daca vrei,iti place si muncesti,ca la orice meserie,dealtfel :P .In primul rand,nu ai spus :ce vrei mai mult sa stii sa asterni pe hartie:peisaje, portrete :P ,naturi statice..etc.; ce stil de desen vrei sa inveti :tease: si ce tehnica vrei sa abordezi :lol2: .Cauta mai intai pe internet informatii,si daca nu gasesti,... :spiteful: !.eu nu-ti pot face direct legatura cu cineva care stie sa deseneze :phone:si...ce nu stii sa faci pe site/in Paint/pe calculator in general?e foarte simplu,mai ales daca ai tableta de desen: :scare: secretul e sa stiu sa set-ez,(eu singura nu as fi reusit :crazy:

Ciao!Mai vorbim

 

In fine,am pe cineva care te-ar putea ajuta :bb: ,dar nu stiu daca poate :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×