Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Meniul il citim oriunde, cina si desertul le servim acasa...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nici eu nici prietenul meu nu am fi de acord....inteleg sa iesi cu fetele/baietii, dar de aici pana la a dansa si oferi cuiva ceva de baut e cale lunga...una e sa iesi cu prietenele/prietenii si alta e sa flirtezi cu cineva....eu personal nu inteleg cum poti avea o relatie stabila si in acelasi timp sa vrei sa flirtezi si cu alte persoane.....sau sa faci lucrul asta cu prietena/prietenul de fata....sunt o persoana open minded dar genul asta de iesiri sunt deja prea mult

Editat de Gaya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti pune neaparat pe seama varstei, ci mai degraba pe seama educatiei, a mentalitatii. Mie nu mi se pare o chestie iesita din comun, desi nu stiu cum as reactiona daca as sti CAND face al meu asa.

 

Dar la faza cu plesnitu' ca a admirat alta rochieeee... Hai las-o naibii!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci stai asa ca nu am inteles. El e cu nevasta in pub si ofera de baut alteia?!

sau invers. sau pur si simplu il/o vede ca sta si fumeaza in picioare caci nu gaseste o masa unde sa stea si il/o invita sa stea la masa cat fumeaza o tigare. exemple sunt multe..poate mi le reamintesc pe drum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe bune, imi pare absolut corect!

un exemplu de buna crestere normal si plin de firesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau invers. sau pur si simplu il/o vede ca sta si fumeaza in picioare caci nu gaseste o masa unde sa stea si il/o invita sa stea la masa cat fumeaza o tigare. exemple sunt multe..poate mi le reamintesc pe drum...

 

 

Deci daca e si perechea de fata, NU!

 

"pai sunt aici, buei maimuto. nu iti ajung?!" :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe bune, imi pare absolut corect!

un exemplu de buna crestere normal si plin de firesc

 

ti-e ti se pare normal si firesc sa fii cu sotia/prietena in club si sa te dai la alte tipe?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×