Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Lauda-ti masina!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Simplu! Lauda-ti masina! Daca esti din Timisoara te filmam noi daca nu ai cu ce, daca esti din tara trimite poze si filmarea.

 

Pozele:

- din fata, lateral, spate, la motor si interior;

 

Filmarea:

- filmarea trebuie sa prezinte exteriorul si interiorul masinii;

- propietarul isi lauda masina in timpul filmarii, dupa stilul propiu, nu impus;

- va prezenta toate modificarile si imbunatatirile aduse masinii (modificare la motor, la caroserie, system audio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preturile sunt afisate pe zi sau pe perioada inchirierii?Spre exemplu :

 

Audi A4

Clasa: Medie

 

Perioada

 

 

8 zile/48.6€

 

4-7 zile/51.3€

 

1-3 zile/55.8€...............deci sa inteleg ca ar costa 55.8 euro/zi sau 55.8 euro pe 3 zile?

 

Daca preturile sunt pe zi,atunci sa stii ca nu am vazut vreo masina pe siteul ala la 11 euro/zi.Pana si cea mai mica,toasterul ala de Daewoo Matiz costa 20 de euro pe zi.

Ma intreb oare ce ofera compania la pret de 11 euro,cal si caruta sau bicicleta?

 

Reclama falsa!

Editat de xqzy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o pereche de adidasi de firma ofera

Sigur asta. Sa ne tina talpasita la drum lung. Oare cer si garantie pentru adidasi? Mai stii...in caz ca pierzi vreun siret...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Preturile sunt afisate pe zi sau pe perioada inchirierii?Spre exemplu :

 

Audi A4

Clasa: Medie

 

Perioada

 

 

8 zile/48.6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur asta. Sa ne tina talpasita la drum lung. Oare cer si garantie pentru adidasi? Mai stii...in caz ca pierzi vreun siret...:o:

cer,daca se dezleaga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cer,daca se dezleaga

 

 

Nu-i deloc reclama falsa. Preturile scad cu 10 euro pe zi la masini cu limita de km (100 pe zi), si cu inca 5% la perioade de peste 14 zile. Deci pretul la matiz ajunge 11 euro. :P

 

PS orice firma serioasa percepe garantie, pentru ca daca clientul fuge cu masina (caz care ni s-a intamplat de vreo 5 ori), CASCO nu plateste masina (pentru ca este furata de titularul contractului) iar garantia este un minim perceput.

 

Vezi avis, hertz, autonom...orice firma mare

 

PPS. Preturile sunt cele mai mici din romania, poti verifica. Ele includ TVA, FULL CAsco, Vigneta si tot ce trebuie, spre deosebire de celelate firme.

 

Am anexat un tabel cu tarifele cu limita de km: Gen 14 zile nu mai mult de 1400 km

 

In plus, ar fi interesant daca ati putea sa gasiti o firma cu tarife mai mici. Daca da, jos palaria :o:

post-52376-1220959771_thumb.jpg

Editat de Voica Emil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In plus, ar fi interesant daca ati putea sa gasiti o firma cu tarife mai mici. Daca da, jos palaria :secret:

 

Pentru ca te afli in Bucuresti te iert. :gum: Mereu am fost sfatuita sa nu ma gandesc sa inchiriez masina din Bucuresti ca este mai scump decat restul tarii.

Anul asta in Aprilie am fost in concediu in Ro si a trebuit sa inchiriez o masina(din Brasov) Nu cred ca trebuie sa mai mentionez ca m-am speriat de preturi. Initial noi vroiam sa inchiriem una de teren,Jeep sau alt SUV dar la 180 de Euro pe zi...apoi scuza-ma....daca inchiriez un Jeep 2008 in Toronto ma costa 1200 $ toata luna,inclusiv asigurarea. In fine,celelalte masini la dispozitie nu ne-au placut si am inchiriat singura disponibile care era asa mai de doamne ajuta,un Ford Focus pe 10 zile si ne-a costat vreo 460 de euro + 200 E garantie pe care am primit-o inapoi.

 

Deci ce crezi a fost buna afacerea?

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!

 

Simplu! Lauda-ti masina! Daca esti din Timisoara te filmam noi daca nu ai cu ce, daca esti din tara trimite poze si filmarea.

 

Pozele:

- din fata, lateral, spate, la motor si interior;

 

Filmarea:

- filmarea trebuie sa prezinte exteriorul si interiorul masinii;

- propietarul isi lauda masina in timpul filmarii, dupa stilul propiu, nu impus;

- va prezenta toate modificarile si imbunatatirile aduse masinii (modificare la motor, la caroserie, system audio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baaaa... am o masina.. super tare frate! am un pejo din 1986 (l-am cumparat pe data de 20.06). culoarea e alba, dar vara (uneori) isi schimba culoarea .. are claxoane multiple, depinde de ce probleme are masinuta. rotile sunt de 36''. poze si un filmulet nu am. pentru ca atunci cand incerc sa o fotografiez, fuge de rupe pamantul.

 

am glumit. am de gand sa-mi iau (acum chiar visez) un Ford Shelby Mustang GT500 (eh... gone in 60 seconds)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×