Sari la conținut
Forum Roportal
cocky12

V-ati inselat vreodata partenera/ul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm...ati inselat vreodata? Eu nu pot sa spun ca am inselat...pur si simplu ma saturasem de iubitul meu, cu care ma certam mereu, si am decis sa incep o noua relatie, insa nu am nimerit-o...in sensul ca tipul respectiv doar se folosea de mine. Problema e ca m-am impacat cu primul iubit (si cand zic primul, asa a fost din toate punctele de vedere) si i-am si zis ce s-a intamplat in astea 3 luni cat am stat despartiti. Ce credeti? Am procedat bine? Imi va reprosa toata viata? Oare chiar ma iubeste cu adevarat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand asta nu se cheama ca l-ai inselat. In al doilea rand noi nu avem de unde sa stim daca el te iubeste, si in al treilea rand tu cu siguranta nu il iubesti pe el asa ca lasa-l sa-si vada de viata lui

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand asta nu se cheama ca l-ai inselat. In al doilea rand noi nu avem de unde sa stim daca el te iubeste, si in al treilea rand tu cu siguranta nu il iubesti pe el asa ca lasa-l sa-si vada de viata lui

ce spui tu acolo? :jester:

si daca s-a gandit, :crazy: a preacurvit deja! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma speriati...ba il iubesc...plang pentru el, nu as suporta sa ne despartim. Ma scarbeste numai gandul la celalalt si imi pare rau ca am gresit. Dar a fost vorba de un fel de razbunare...toata lumea imi spunea ca actualul nu e pentru mine, etc...si am zis sa incerc altceva! Chiar ma gandesc la un viitor cu el, se vede ca ma iubeste, dar mi-e teama sa nu ma tina numai in reprosuri toata viata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

precis nu ai facut 20 ani!

hai mai...mai si glumim aici

care toata viata soro?

iubirea nu-i eterna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
precis nu ai facut 20 ani!

hai mai...mai si glumim aici

care toata viata soro?

iubirea nu-i eterna!

Fac 22 anul asta si a fost primul baiat pentru mine, chiar il iubesc...poate e si o obsesie, dar na...eu cred in iubire, ma iubeste, nu zic nu, dar la nervi...imi mai spune si ma face sa plang...si el a mai fost cu femei inaintea mea, logic...dar imi zice ca nu e acelasi lucru!Uofff....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar fi prea inchis de minte sa-ti reproseze asa ceva......mai bine ar incerca sa schimbe comportamentul sa nu se mai ajunga la asa ceva...........dar....barbatii cand inseala nu-si mai fac probleme , o fac si gata apoi revin foarte senini in relatia de cuplu...........daca ati reproseaza asta ,nu se merita sa stai langa el....pt ca la fine a fost vina lui...... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fac 22 anul asta si a fost primul baiat pentru mine, chiar il iubesc...poate e si o obsesie, dar na...eu cred in iubire, ma iubeste, nu zic nu, dar la nervi...imi mai spune si ma face sa plang...si el a mai fost cu femei inaintea mea, logic...dar imi zice ca nu e acelasi lucru!Uofff....

clar!

daca te minte:

1 poate nu a mai fost la alte femei

1 poate e acelasi lucru...

sa cresti mare! si sa te bucuri deplin de viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×