Sari la conținut
Forum Roportal
Catalin Ionita

Bloguri de forumisti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiind un fenoment de mare amploare ma gandesc ca sunt multi printre noi care au bloguri. Avand in vedere ca aici se scrie pe diverse teme si blogurile celor care au banuiesc ca trateaza diverse teme in moduri mai mult sau mai putin originale. Deci hai sa le facem publice si sa le si comentam. Cateva feedback-uri in plus nu strica iar la cati critici am vazut pe aici sigur vor fi dezbateri interesante. So..... Pe locuri! Fiti gata! BLOG! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiind un fenoment de mare amploare ma gandesc ca sunt multi printre noi care au bloguri. Avand in vedere ca aici se scrie pe diverse teme si blogurile celor care au banuiesc ca trateaza diverse teme in moduri mai mult sau mai putin originale. Deci hai sa le facem publice si sa le si comentam. Cateva feedback-uri in plus nu strica iar la cati critici am vazut pe aici sigur vor fi dezbateri interesante. So..... Pe locuri! Fiti gata! BLOG! :blink:

unde-i blogul tau?

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe al meu il gasiti la profil :lol2:

 

Pe al tau l-am vizitat de cateva zile. :focus: E dragut, dar mai vino si tu cu cate o picanterie din viata ta. L-aiface si mai interesant. :focus:

 

Tide.

 

Fii mai explicit!

 

 

al meu e pe roportal :focus:

 

Fiind relativ nou pe aici nu am reusit sa descopar blogurile de pe roportal.... sau sunt la profilul utilizatorului? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×