Sari la conținut
Forum Roportal
ScS

Dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare baieti.Am 14 ani si inca nu am reusit sa fiu cu nici o fata pana acum:((.Cum as putea fi cu cineva.Toti prietenii mei se lauda in fiecare zi ca nush ceo mai facut cu gajiksa si eu nush ce sa fac.Cum as putea cuceri mai usor o fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stii ce trebuie sa faci ca sa cuceresti o fata, inseamna ca trebuie sa mai ai rabdare.

Asta se simte, intelegi.. Daca nu s-a trezit inca in tine instinctul de vanator, mai joaca-te un pic in spatele blocului, exerseaza pe fetele de acolo, si pe urma mai incerci o data.

 

Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu s-a trezit inca in tine instinctul de vanator, mai joaca-te un pic in spatele blocului, exerseaza pe fetele de acolo, si pe urma mai incerci o data.

 

Ce să exerseze? Cumva jocul "ginecologul şi gravida" in loc de "tata si mama"?

Editat de Kebab toxic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, draga. Sa-si exerseze puterea de seductie.

De unde, din ce am zis eu, reisese aia cu ginecologul si gravida?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea zice ca daca vrei sa ai o relatie trebuie sa vorbesti.Eu sunt un pic mai timid.Si ce pot sai spun altceva unei fete in afara de disctuie"-Salut Ce faci? -Bine Tu? -Bine"

Ce pot sai zic altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toata lumea zice ca daca vrei sa ai o relatie trebuie sa vorbesti.Eu sunt un pic mai timid.Si ce pot sai spun altceva unei fete in afara de disctuie"-Salut Ce faci? -Bine Tu? -Bine"

Ce pot sai zic altceva?

 

Salutare baieti.Am 14 ani si inca nu am reusit sa fiu cu nici o fata pana acum:((.Cum as putea fi cu cineva.Toti prietenii mei se lauda in fiecare zi ca nush ceo mai facut cu gajiksa si eu nush ce sa fac.Cum as putea cuceri mai usor o fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toata lumea zice ca daca vrei sa ai o relatie trebuie sa vorbesti.Eu sunt un pic mai timid.Si ce pot sai spun altceva unei fete in afara de disctuie"-Salut Ce faci? -Bine Tu? -Bine"

Ce pot sai zic altceva?

Poti deschide o discutie despre profi, despre materile de la scoala.

Incerci sa aflii ce preocupari are, ce film-i palc, ce muzica, daca merge la teatru.

Daca aveti subiecte comune preferate, bate moneda pe ele.

Daca nu aveti nimic in comun las-o balta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti prietenii mei se lauda in fiecare zi ca nush ceo mai facut cu gajiksa si eu nush ce sa fac.

 

Laudă-te şi tu. Aşa fac şi ei : se uită la tv apoi se laudă că au fost ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

srry pt scrisul ala dar ma grabeam ca trebuia sa rezolv ceva cu site-ul

 

Poti deschide o discutie despre profi, despre materile de la scoala.

Incerci sa aflii ce preocupari are, ce film-i palc, ce muzica, daca merge la teatru.

Daca aveti subiecte comune preferate, bate moneda pe ele.

Daca nu aveti nimic in comun las-o balta.

de obicei daca vb despre profi sau despre scoala incep sa adoarma :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca un subiuct o plictiseste, schimba discutia, pana dai de subiectul care o intereseaza, la care participa la discutie. Daca toate subiectele o plictisesc nu incerca sa iesi in evidenta ca sa nu fi penibil, inseamna ca nu-i placi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×