Jump to content
Forum Roportal
Victor Apostu

Ai ACUM 4 zile libere.

Rate this topic

Recommended Posts

Presupunind ca ai 4 zile libere, masina cu plinul facut si 10 mil. lei ( ROL) unde te-ai duce ACUM intr-un "miniconcediu"? Ce traseu ai aborda? De litoral propun sa facem abstractie, e o idee care vine lesne tuturor si oricum este o locatie mult prea cunoscuta...

vara asta am fost la o casuta la vreo 14 cam de Stana de Vale undeva in munti unde era aerul cu adevarat curat,era liniste nu te deranja nimeni nici telefonul nu mai putea suna ca nu e semnal aproape peste tot,fara curent electric superb era pur si simplu natura.Am jucat remi cu prietenii la lumina lumanarilor am mancat bureti culesi chiar de noi(o delicatesa) apa curata de la stana de vale ce sa zic superb iti recomand cu caldura acest loc si e si aproape de tine(parca ziceai ca esti din cluj). :oca: 8)

vara asta am fost la o casuta la vreo 14 cam de Stana de Vale undeva in munti unde era aerul cu adevarat curat,era liniste nu te deranja nimeni nici telefonul nu mai putea suna ca nu e semnal aproape peste tot,fara curent electric superb era pur si simplu natura.Am jucat remi cu prietenii la lumina lumanarilor am mancat bureti culesi chiar de noi(o delicatesa) apa curata de la stana de vale ce sa zic superb iti recomand cu caldura acest loc si e si aproape de tine(parca ziceai ca esti din cluj). :oca:
Edited by Victor Apostu

stiu precis o locatie.nu crezi?

nu uita, ideea este: 4 (patru) zile libere, plinul la masina, 10 mil. lei vechi! Atit!