Sari la conținut
Forum Roportal
al33Xutza

o parere ceva...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! am si eu nevoie de un sfat va rog. Sunt impreuna cu un baiat de 8 luni insa el va trebuii sa plece in toamna in alt oras la facultate. Il iubesc mult si nu as vrea sa ne despartim, dar imi e foarte frica deoarece el va putea sa gaseasca pe alcineva acolo si pentru ca nu vom mai sta mai tot timpul impreuna s-ar putea sa dispara iubirea dinre noi. Ce as putea sa fac?:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde............

 

 

Daca este o iubire adevarata persista :pardon:

 

tu cati ani ai? nu poti pleca cu el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cat mai ai pana termini?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca amandoi va veti gasi pe altcineva. El clar ca da, ca sunt multe fete si tu iti vei gasi pe altcineva.

Si daca mai ramaneti impreuna, probabil te va insela.

 

Vorbesc ce se intampla in general.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu dau un an maxim de relatie la distanta dar pt o iubire pura . Daca nu , are dreptate catherine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai am 3 ani....chiar ne iubim....dar mi e frica ca se va intampla cum ziceti pt. ca ne vom vedea cam rar...:pardon:(:D

 

totusi mi a promis ca nu se va uita dupa alcineva, ca va invata...dar de unde sa stiu eu ce va face acolo...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai am 3 ani....chiar ne iubim....dar mi e frica ca se va intampla cum ziceti pt. ca ne vom vedea cam rar...:)(:P

 

totusi mi a promis ca nu se va uita dupa alcineva, ca va invata...dar de unde sa stiu eu ce va face acolo...:P

 

eu am stat 3 ani la distanta :pardon: cand ne am vazut s a bagat un idiot de prieten al lui si a stricat tot :D in cazu meu nu a fost distanta ci oamenii rau voitori si lipsa mea de experienta in a trata oamenii

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ce sa mai cred.....chiar tinem foarte mult unul la celalalt.....nu stiu ce o sa fac....

 

timpul va rezolva totul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×