Sari la conținut
Forum Roportal
AndreeaBD

Este prietenul meu gay ? ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

BUNA ! Sunt intr-o relatie de 1 an si aproape 5 luni, cu un baiat f dulce, tandru si romantic !

De ceva vreme am inceput sa pun la indoiala sexualitatea lui. Nu pot sa zic ca e metrosexual, dar are totusi niste obiceiuri ciudate...

Intotdeauna isi face probleme despre cum arata, desi nu cunoaste diferenta intre jeansi Calvin Klein si cei de la 39; + ca sta cam 1 ora in oglinda pe zi !

Ii place sa calce (si o face mai bine decat mine) si am vazut ca este obsedat de curatenie !

A inceput sa asculte genuri de muzica mai occidentala, si artisti de care nu mi-a mai pomenit: Alanis Morrisette, Elton John, Carrie Underwood si f.f. mult Frank Sinatra ! !

Acum, ce-l priveste in dormitor - cand facem sex, incepe greu, si niciodata nu ma lasa sa-mi dau bluzita sau camasa jos, imi cere de multe ori sex anal si niciodata nu mi-a facut sex oral ! !

Alta chestie ce mi-a dat de gandit, a fost intr-o seara, cand s-a imbatat f. rau cu cel mai bun prieten al nostru...erau intr-un bar, si a trebuit sa ma duc dupa el cu masina ca nu putea sta in picioare ! Pe drum, a inceput sa-mi povesteasca despre seara lui, si mi-a zis ca a incercat sa-l sarute pe prietenul nostru, dar a 2-a zi dimineata, s-a facut ca ploua si ca el nu a pomenit asa ceva !

Despre relatia noastra, a cam decazut, de la grozav la bine, de la bine la zgaltaieli de genu' asta ! !

Cum pot sa-l descos ? Ce se intampla cu el ? Este prietenul meu gay ? ? ? ? :stars:

 

Astept orice fel de sfaturi si pareri.

 

XOXO Andreea :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca bisexual .

 

acuma serios tu ce vezi la el? daca nu mai e ca la inceput poti discuta cu el problemele ce va apasa

 

si mie daca mi ar cere numai sex anal l as zbura pe geam instant. unde e tandretea.. romantismul?.... parerea mea tipul e cam superficial

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum, ce-l priveste in dormitor - cand facem sex, incepe greu, si niciodata nu ma lasa sa-mi dau bluzita sau camasa jos, imi cere de multe ori sex anal si niciodata nu mi-a facut sex oral ! !

da, e gay

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca bisexual .

 

acuma serios tu ce vezi la el? daca nu mai e ca la inceput poti discuta cu el problemele ce va apasa

 

si mie daca mi ar cere numai sex anal l as zbura pe geam instant. unde e tandretea.. romantismul?.... parerea mea tipul e cam superficial

 

Pai cum ce vad la el ? Chiar daca sunt unele probleme, ma simt inca atrasa de persoana lui, plus ca am zis la inceput ca este romantic si un bombonel ! !

Ca si el, chiar nu am mai intalnit !

Plus ca am si cativa prieteni gay, cu care ma inteleg enorm de bine, si observasem unele asemanari intre tabieturile lor, cu ale lui, doar ca eu nu am vrut sa-i implic si pe ei inchestia asta, pt ca boyfriend-ul meu este un homofob INRAIT ! !

Editat de AndreeaBD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci problema e mult mai serioasa.... sper sa vina useri mai luminati pe acest topic sa te ajute . Ma depaseste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci problema e mult mai serioasa...sper sa vina useri mai luminati pe acest topic sa te ajute. Ma depaseste !

 

Yeah, love really hurts ! ! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda in legatura cu mica ta problema.. eu nu cred ca prietenul tau mai e cu "picioarele pe pamant" ar trebui sa discuti cu el ce si cum nu zic sa il intrebi "auzi tu esti gay" sau ceva de genu.. ci sa il intrebi ce s-a intamplat de s-a schimbat.. daca s-a schimbat ca asta am inteles....si partea cu sexul anal.. mi se pare josnica ar trebui sa-i dai peste nas ! vorbeste serios cu el ca altfel nu mai merge! bafta :- si intradevar LOVE SUCKS

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita, ca nu-mi cere tot timpul sex anal, si nici nu as accepta non-stop, dar e clar ca pe ala il prefera ! !

Apoi, nici nu stiu cum sa-l abordez, agitandu-se atat de mult numa cand aude cuvantul ''gay'' ! ! :-

Pai, dupa el, nimic nu s-a schimbat ! Vede lucrurile total diferit si are impresia ca suntem aproape ca la inceput...poate are impresia ca ma poate duce cu zaharelul ! ! :stars:

Editat de AndreeaBD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

roaga/plateste un nene sa ti-l abordeze/sarute ... si atunci stii sigur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×