Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Artemis_Dida

Viitoarele generatii :(

Rate this topic

Recommended Posts

http://pitzipoanca.org/2008/06/monstrii-tr.../#comment-35842

Sunt poze luate de pe hi5 puse de parinti, matusi sau surori, nu se stie exact

In ce lume traim? Nu avem voie sa fim rasisti, trebuie sa fie egalitate intre semeni...dar cum sa-i accepti pe tiganii cand ii vezi cum se poarta??Distrug suflete nevinovate!! De ce Hitler nu i-a exterminat pe ei??

Mda..asa arata viitorul Romaniei. Vorbiti de educatie..ce e aia? ca multi nu stiu..

E jale

:rot:

http://pitzipoanca.org/2008/06/monstrii-tr.../#comment-35842

Sunt poze luate de pe hi5 puse de parinti, matusi sau surori, nu se stie exact

In ce lume traim? Nu avem voie sa fim rasisti, trebuie sa fie egalitate intre semeni...dar cum sa-i accepti pe tiganii cand ii vezi cum se poarta??Distrug suflete nevinovate!! De ce Hitler nu i-a exterminat pe ei??

Mda..asa arata viitorul Romaniei. Vorbiti de educatie..ce e aia? ca multi nu stiu..

E jale

:beee:

M-au ingrozit.

Brrrrrrrr

Nu te supara dar pentru parintii aia, eu as instaura pedeapsa cu moartea si as candida la un post de "executor" :rot:

Stau si ma intreb pentru ce tinem in spate serviciile pentru Protectia Copilului...Atata amar de angajati,care stau si freaca menta la birouri si asteapta senini ziua de salariu.

Revoltator!!!!

:rot:

Ce sa-i faci... Parintii isi invata copiii ce stiu si ei sa faca...

Dar totusi... e prea de tot...

Care este asa ciudat? Ce sa iasa dintr-o generatie de ratati decat alta cel putin identica? Sunt curios ce o sa iasa din emo-isti....un nou neanthertal versiunea moderna.

Care este asa ciudat? Ce sa iasa dintr-o generatie de ratati decat alta cel putin identica? Sunt curios ce o sa iasa din emo-isti....un nou neanthertal versiunea moderna.

Exact ce incercam sa explic pe celalalt topic. "Bomba cu ignoranta, explozie in lant"...