Sari la conținut
Forum Roportal
sTe*F*aHn

help[relatie]

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare..!. Ma numesc Stefan si am o relatie de 3 luni cu o fata. Neam certat din nimickuri dar neam impacat,pt ca ishi dadea seama ca ea gresise. In ultimul timp noi nu prea comunicam, ma refer atunci cand suntem fata in fata,am incercat sa shimb anumite lucruri,dar nu prea pot sa obtin un zambet de la ea,cand e langa mine.Nu e cazul ca nu ma iubeste pt ca e sincera cu mine si imi repeta asta de mii de ori,dar nu vrea sami arate asta..e cam incapatzanata,si asp\teapta ca eu sa fac de fiecare data primul pas in ceva. Ziceti-mi si mie niste sfaturi pt ca sa o fac pe ea sa fie fericita..sau datimi niste subiecte de discutie atunci cand sunt cu ea.. Mai bine zicetimi despre ce ar trebui sa vb cu ea.. :)

Editat de sTe*F*aHn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare..!. Ma numesc Stefan si am o relatie de 3 luni cu o fata. Neam certat din nimickuri dar neam impacat,pt ca ishi dadea seama ca ea gresise. In ultimul timp noi nu prea comunicam, ma refer atunci cand suntem fata in fata,am incercat sa shimb anumite lucruri,dar nu prea pot sa obtin un zambet de la ea,cand e langa mine.Nu e cazul ca nu ma iubeste pt ca e sincera cu mine si imi repeta asta de mii de ori,dar nu vrea sami arate asta..e cam incapatzanata,si asp\teapta ca eu sa fac de fiecare data primul pas in ceva. Ziceti-mi si mie niste sfaturi pt ca sa o fac pe ea sa fie fericita..sau datimi niste subiecte de discutie atunci cand sunt cu ea.. Mai bine zicetimi despre ce ar trebui sa vb cu ea.. :)

 

 

Spune-i ce ai mancat la micul dejun ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-i ce ai mancat la micul dejun ....

daca acum ai nevoie de astfel de ajutor, las-o balta si uita-te dupa una cu care poti vorbi despre ORICE si ORICAND

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....e cam incapatzanata,si asp\teapta ca eu sa fac de fiecare data primul pas in ceva. Ziceti-mi si mie niste sfaturi ...

Incearca sa faci cati mai multi pasi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nha..ce sa zic..stau cu ea ca sa nu ma plictisesc si poate ies altele..faza e ca nu gasesc un subiect pe care sa discut cu ea..poate imi ziceti voi..pe ce subiect discutati voi cu fetele.. merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stefan, pai daca voi doi nu aveti despre ce sa discutati, si vii si ne intrebi pe noi ce subiecte sa abordezi, la ce mai stai cu fata aia? :doh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...ea te iubeste dar e prea incapatanata ca sa o arate iar tu stai cu ea doar pana gasesti ceva mai bun. :doh:

Ce rost mai are sa vorbiti? Lasati-va in pace si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nha..ce sa zic..stau cu ea ca sa nu ma plictisesc si poate ies altele..faza e ca nu gasesc un subiect pe care sa discut cu ea..poate imi ziceti voi..pe ce subiect discutati voi cu fetele.. merci

Pai stand cu ea ca sa nu te plictisesti ratezi ocazia de a cunoaste pe cineva cu care chiar ai ce discuta. Mai bine te-ai face pe tine fericit si ti-ai gasi pe cineva langa care te simti bine si cu care sa comunici, decat sa fortezi aici o relatie chinuindu-te sa o faci fericita pe una cu care stai din plictiseala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare..!. Ma numesc Stefan si am o relatie de 3 luni cu o fata. Neam certat din nimickuri dar neam impacat,pt ca ishi dadea seama ca ea gresise. In ultimul timp noi nu prea comunicam, ma refer atunci cand suntem fata in fata,am incercat sa shimb anumite lucruri,dar nu prea pot sa obtin un zambet de la ea,cand e langa mine.Nu e cazul ca nu ma iubeste pt ca e sincera cu mine si imi repeta asta de mii de ori,dar nu vrea sami arate asta..e cam incapatzanata,si asp\teapta ca eu sa fac de fiecare data primul pas in ceva. Ziceti-mi si mie niste sfaturi pt ca sa o fac pe ea sa fie fericita..sau datimi niste subiecte de discutie atunci cand sunt cu ea.. Mai bine zicetimi despre ce ar trebui sa vb cu ea.. :doh:

Invit-o in oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×