Sari la conținut
Forum Roportal
Googler

Imi place de o fata

Postări Recomandate

IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :nea:

 

 

Tu vrei sa te placa prin intrebari? Arata-i ca meriti sa te placa

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :nea:

 

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic48227.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca-ti place de o fata. Era mai rau daca iti placea de un baiat.

Cum sa se supere daca-i spui in fata? :crazy: Si apoi, spune-i si tu mai subtil, nu te du cand e cu prietenile si-i zici imi place de tine. tie? :haha:

Pe bune acuma, sinceritatea ajuta. si n-o poti obliga sa te placa. N-o stresa prea tare c-o sa te dea dracului :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :airkiss:

 

Chiar ca....AI PUS-O!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :airkiss:

daca ai mai intrebat-o e clar, nu te place... asa ca stai linistit...

 

eventual cauta-ti alta sa-ti placa... poate ai mai mult noroc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci...imi place de o fata.eu sunt intr-o clasa ea in alta clasa...suntem clasa langa clasa si cand ies afara din clasa ea se uita la mine si eu la ea si dupa aceea se retrage incetisor in alta parte si cand mai ies cu prietenul meu cel mai bun(si el o cunoaste)o striga sa vina la noi DAR ea refuza iar cand prietenul meu este singur pe hol si o cheama se duce la el..ce ziceti?ii place d mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :fish:

 

Nu poti face pe cineva sa te placa. Te place sau nu.

Si daca nu o intrebi? Pune in balanta.

du-te la ghicitoare 8) Glumeam, fireste. Singura modalitate este sa o spun ea. Adevarul e intotdeauna la sursa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IMI place de o fata.Dar nu stiu daca ea ma place pe mn si vreau sa aflu , sau sa o fac sa ma placa. Nu pot so intreb pt ca daca o intreb se supara pe mn ( ca am mai intrebato odata) deci vreau un mod de a afla( am incercat sa pun un prieten si o prietena sa o intrebe si si-a dat seama ca am puso eu) . Vreau raspuns rapid pls pls pls. :fish:

cand am fost in situatia ta am facut asa: timp de o saptamana, in fiecare zi, m-am dus la individ si i-am trantit-o direct in ochi:"imi placi". si am plecat fara sa astept raspuns.

 

dupa saptamana asta, de fiecare data cand il vedeam, ma prefaceam ca nici nu-l cunosc.

 

cand n-a mai suportat indiferenta mea, a venit la mine si.....ti-as spune exact cate bucatele de zahar cubic mi-a mancat din palma, dar sincer nu-mi amintesc.

 

daca te tine psihicul, incearca metoda. e fara gres. really. 8) :) :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×