Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Se intimideaza barbatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am observat in multeocazii ca o femeie puternica ( nu fizic, ci dpdv al comporatmentului ) si inteligenta intimideaza barbatii...Multi dau in spate, se retrag, pleaca cu coada intre picioare, chiar daca o doresc rau de tot...Oare ne este frica de slabiciunile noastre...Ne dam lei dar de fapt suntem niste iepuri imbracati in piele de urs?

Oare inteligenta unei femei ii sperie pe barbati?

sau pozitia.....

 

 

 

 

sociala :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am observat in multeocazii ca o femeie puternica ( nu fizic, ci dpdv al comporatmentului ) si inteligenta intimideaza barbatii...Multi dau in spate, se retrag, pleaca cu coada intre picioare, chiar daca o doresc rau de tot...Oare ne este frica de slabiciunile noastre...Ne dam lei dar de fapt suntem niste iepuri imbracati in piele de urs?

Oare inteligenta unei femei ii sperie pe barbati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat in multeocazii ca o femeie puternica ( nu fizic, ci dpdv al comporatmentului ) si inteligenta intimideaza barbatii...Multi dau in spate, se retrag, pleaca cu coada intre picioare, chiar daca o doresc rau de tot...Oare ne este frica de slabiciunile noastre...Ne dam lei dar de fapt suntem niste iepuri imbracati in piele de urs?

Oare inteligenta unei femei ii sperie pe barbati?

:doh:) uof

Clipeste si tu mai des sa nu vezi atatea.

Editat de mareexecutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare inteligenta unei femei ii sperie pe barbati?

la unii e valabila chestia asta, era un tip, eu ii zic obsedat, de mine ... dar nu o reusit sa se apropie de mine tocmai din cauza asta de ai zis-o mai sus :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred.Nu vad motivul

Fiindca el, demn posesor de multi muschi dar minte mai putina se simte lezat in mandria lui masculina daca ea este mai desteapta..din cauza asta multi "tineri care inca nu au auzit de bac" nu isi lasa prietenele sa faca o facultate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai depinde ce cauti.........sunt multe pachete de muschi si cu chipuri angelice.........dar prosti ca noaptea........depinde cum i-a inzestrat natura........ :doh: nimeni nu e perfect..........altfel nu ne-am mai numi oameni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai depinde ce cauti.........sunt multe pachete de muschi si cu chipuri angelice.........dar prosti ca noaptea........depinde cum i-a inzestrat natura........ :doh: nimeni nu e perfect..........altfel nu ne-am mai numi oameni

Nu stiu daca vreo femeie cauta perfectiunea deoarece sunt constiente ca nu o gasesc.... dar cred ca o femeie inteligenta nu ar sta langa un pachet de muschi cu IQ negativ!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca vreo femeie cauta perfectiunea deoarece sunt constiente ca nu o gasesc.... dar cred ca o femeie inteligenta nu ar sta langa un pachet de muschi cu IQ negativ!

 

Corect :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca vreo femeie cauta perfectiunea deoarece sunt constiente ca nu o gasesc.... dar cred ca o femeie inteligenta nu ar sta langa un pachet de muschi cu IQ negativ!

 

Da, probabil ca nu ar sta mai mult de un sfert de ora, cit sa prinda un orgasm sanatos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×