Jump to content
Forum Roportal
CrySis

SUPER OFERTA - JOB PART TIME F BINE PLATIT

Recommended Posts

SUPER TARE! De pe data de 13.05 pana pe 29.05. Plata 5 RON\ora (program la alegere) sau 600 + 100 Bonus (in fiecare zi)! Cineva interesat???

SUPER TARE! De pe data de 13.05 pana pe 29.05. Plata 5 RON\ora (program la alegere) sau 600 + 100 Bonus (in fiecare zi)! Cineva interesat???

Niciodata nu am inteles de ce unele persoane nu spun pana la capat ce au de spus. Ca de exemplu acest anunt care pentru mine este o bataie de joc....... :jester:

Niciodata nu am inteles de ce unele persoane nu spun pana la capat ce au de spus. Ca de exemplu acest anunt care pentru mine este o bataie de joc....... :jester:

Nu e bataie de joc... dar am avut foarte putin timp la dispozitie pentru a-l posta.

Pentru cei interesati. Este nevoie de oameni la punctele de informare (acele corturi pe care le-ati vazut prin oras) ale unui candidat la primarie. Avantajul consta in faptul ca va puteti alege atat programul de lucru cat si locatia.

super....unde si ca ce...

Pentru cei interesati. Este nevoie de oameni la punctele de informare (acele corturi pe care le-ati vazut prin oras) ale unui candidat la primarie. Avantajul consta in faptul ca va puteti alege atat programul de lucru cat si locatia.

si eu sunt interesata

tare ora tarzie care ar fi? :) programu d la cat la cat?

tare ora tarzie care ar fi? :) programu d la cat la cat?

Programul este de 09:00 la 19:00 dar se lucreaza o zi dar se lucreaza o zi cu o zi sau jumatate cu jumatate, dupa cum poate fiecare. Daca te intereseaza astept nr tau de tel pe mail.

Guest
This topic is now closed to further replies.