Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Cum recunoastem o curva

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:yahoo: :crazy:

 

Tocmai ce am inchis telefonul cu o forumista ce se ducea la cumparat pantofi. M-a tot "omorat" cu o faza de genul, ca isi ia pantofi frumosi, nu din aia de curve :flowers:

 

Am intrebat-o eu ... cu ce se diferentiaza pantofii ei de pantofii de curve, dar nu am ajuns la nici un rezultat. Asa ca iata-ma, aici, dezaband problema spinoasa.

 

Cand va duceti sa va luati pantofi, ce pantofi alegeti. Propun si o poza cu ultimele achizitii, pe care le vom comenta impreuna.

 

:crazy:

 

PS (oare tocul de 12 o fi musai ? ) :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yahoo: :crazy:

 

Tocmai ce am inchis telefonul cu o forumista ce se ducea la cumparat pantofi. M-a tot "omorat" cu o faza de genul, ca isi ia pantofi frumosi, nu din aia de curve :flowers:

 

Am intrebat-o eu ... cu ce se diferentiaza pantofii ei de pantofii de curve, dar nu am ajuns la nici un rezultat. Asa ca iata-ma, aici, dezaband problema spinoasa.

 

Cand va duceti sa va luati pantofi, ce pantofi alegeti. Propun si o poza cu ultimele achizitii, pe care le vom comenta impreuna.

 

:crazy:

 

PS (oare tocul de 12 o fi musai ? ) :yes:

 

aoleu, fishule, iar ai probleme existentiale? :o:

 

pai cre' ca pantoful de curva e ala cu talpa ffff groasa si transparenta si toc cui tot transparent...evident nu e pentru femeia care e curva in pat, gospo in bucatarie, doamna in societate etc. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Io imi cumpar cu tocuri ca merg la birou si tre sa fiu elegantica, chiar daca sunt destul de inalta, da am asa o placere cand vad lumea de sus :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca exista pantofi de curva si pantofi de femeie serioasa. Tine in primul rand de gusturi. Mi se pare stupid sa cataloghezi ulterior, dupa cine stie ce tertipuri, o femeie drept curva, doar pentru ca poarta un anumit fel de pantofi.

Editat de Miss-Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cre' ca pantoful de curva e ala cu talpa ffff groasa si transparenta si toc cui tot transparent...evident nu e pentru femeia care e curva in pat, gospo in bucatarie, doamna in societate etc. :yes:

 

Adica daca vad o doamna bine pe strada cu astfel de shenile in picioare ma pot duce direc sa o intreb cat e scurtu ? ? ? :flowers:

 

Si vrem poza cu ultimii pantofi cumparati de catre dvs doamna :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiti pantofii pe care ii poarta Pamela Anderson in serialul VIP?

Aia sunt pantofi de curva.

 

:yahoo: de aia ziceam :crazy:

 

 

 

 

Nu cred ca exista pantofi de curva si pantofi de femeie serioasa. Tine in primul rand de gusturi. Mi se pare stupid sa cataloghezi ulterior, dupa cine stie ce tertipuri, o femeie drept curva, doar pentru ca poarta un anumit fel de pantofi.

 

 

e vorba doar de genul ala de pantofi care s-au "naturalizat" ca fiind de prostituata :cry:

 

Si vrem poza cu ultimii pantofi cumparati de catre dvs doamna :crazy:

 

:flowers: nu cre' ca vrei...sunt de-aia de alergat plodu' prin parc :o: (or fi pantofi de..."mama"? :yes:)

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca exista pantofi de curva si pantofi de femeie serioasa. Tine in primul rand de gusturi. Mi se pare stupid sa cataloghezi ulterior, dupa cine stie ce tertipuri, o femeie drept curva, doar pentru ca poarta un anumit fel de pantofi.

 

Pai ... sa ne gandim altfel

 

Asistentele medicale - le recunosti dupa halat

Mecanicii auto - dupa salopeta

Fotbalistii - dupa echipament

Iepurasii playboy - dupa papion, urechi si codita

 

Trebuie si curvele sa vina cu ceva sa le recunoasca lumea, caci altfel ar soma ...

 

:yes: nu cre' ca vrei...sunt de-aia de alergat plodu' prin parc :flowers: (or fi pantofi de..."mama"? :crazy:)

 

Te-ai scos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-a tot "omorat" cu o faza de genul, ca isi ia pantofi frumosi, nu din aia de curve :crazy:

 

hmm, poate că are vreun complex legat de curve , sau chiar ...

 

ops , e forumistă ... retractez ! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm, poate că are vreun complex legat de curve , sau chiar ...

 

ops , e forumistă ... retractez ! :flowers:

 

:yes:

 

concluzie:nici forumista nu-i curva. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×