Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Energie Purificatoare

Fenomenul Vanga

Recommended Posts

da am auzit stiam ca si Ceausescu a fost la ea si i a prezis sfarsitul

Am vazut-o la Oradea nu mai stiu anul, poate in 1998. Din pacate eram inca destul de micuta si nu mi-am format o parere, stiu ca m-am simtit foarte bine ascultand-o

Sursa Anatolie Basarab ...

" Vanga ( Vanghelia Pandeva) nascuta la 31 ianuarie 1911. A trecut in lumea celor drepti la 11 august 1996. Toata viata a locuit in comuna Petrici

(Bulgaria).

Cele mai socante predictii pe care Vanga ( care era oarba) le-a facut in 1980. In acel an Vanga a spus urmatoarele:

Edited by Ma

Am privit un documentar despre Vanga. M-a impresionat profund. A prezis ca peste 200 de ani ungarii vor lua legatura cu extraterestrii si atunci se va afla adevarata origine a omului. ;)

Am privit un documentar despre Vanga. M-a impresionat profund. A prezis ca peste 200 de ani ungarii vor lua legatura cu extraterestrii si atunci se va afla adevarata origine a omului. ;)

probabil...cine stie....este o alternativa de viitor.....poate americanii osai atace pe unguri cu bmb atomince...atunci nu ar mai adeveri profetia...ea a ales cel mai probabil si puternic viitor vazut de ea...

Chestia cea mai interesanta este viata Vangei.....a avut o karma foarte curata sa dbandeasca aceste haruri...

In ceea ce priveste viitorul Romaniei ...ce a prezis Vanga? Stie cineva? Ma refer la perioada de dupa 'revolutie'...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this