Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

matura magica ... matura tot

Postări Recomandate

Buna seara dragilor !

 

Semnalez si pun in atentia dvs prin acest topic care cu siguranta va fi considerat inflamator si repede inchis, situatia creata azi de zeloasa vrajitoare aka moderator Bydy ... care din ingaduinta-i nemarginita da voie prostimii printr-un topic special creat cu ajutorul butoanelor magice sa-i conteste sau sa-i laude activitatea administrativa pe care o desfasoara in tinutul magic RoPortal.

 

Dar vreau sa intreb minunata audienta in acest ceas intunecat daca mai gaseste topicu respectiv ... ( detaliile privind locatia: roportal / despre forum si membrii ) ... el a disparut ... si mirarea mea de om simplu si prost: de ce pur si simplu nu a fost inchis ? de ce a disparut ? si raspunsul : pai daca un moderator o da in bara iuzaru de rand nu mai are dreptul sa vada cat de tare a strambat bara aia ... caci la EI e alte reguli, vrajite si intortocheate numai de ei stiute

 

cer public demiterea moderatorului Bydy

si sa stim a cui bagheta fermecata a facut sa dispara topicu

repostarea lui pe forum (asta in cazul in care mai il gaseste cineva)

 

daca moderatorul a incalcat regulamentul il incalc si eu cu acest topic.

 

sa nu murim prosti !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pregateste heidy, andruta si mai stiu eu cine ? ;)

Clar. Nu mai stiu ce sa-ti fac ca sa-ti atrag atentia. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu curios:mai adineauri erau pe-aici mai multe topicuri de scandal.Omuleti furiosi isi descarcau nevrozele pe forum,de-as fi zis ca a inebunit roportalu! ;)

Acum au disparut pur si simplu! Unde? :lol2: -de ce au existat acele topicuri,si daca erau ok atunci,de ce nu mai sunt si in continuare? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt si eu curios:mai adineauri erau pe-aici mai multe topicuri de scandal.Omuleti furiosi isi descarcau nevrozele pe forum,de-as fi zis ca a inebunit roportalu! ;)

Acum au disparut pur si simplu! Unde? :lol2: -de ce au existat acele topicuri,si daca erau ok atunci,de ce nu mai sunt si in continuare? :haha:

 

esti offtopic

 

aici vorbim doar de cazul prezentat

de restul intreaba conducerea ... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cam asta se-ntampla cand lasi puterea pe mana prostului.

Scuzati-mi limbajul, dar pe langa atac la persoana, mai exista si putin adevar.

 

explica-te te rog daca vrei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta se-ntampla cand lasi puterea pe mana prostului.

Scuzati-mi limbajul, dar pe langa atac la persoana, mai exista si putin adevar.

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explica-te te rog daca vrei

 

 

In primul rand va explic,voua... nu "ma explic". S-a specificat clar acum cateva zile ca Roportalul duce lipsa de moderatori si ca oricine doreste aceasta "functie", se poate inscrie, deoarece dintr-o data s-au gasit anumiti useri impartiali/obiectivi care stiu totul despre o anumita arie a forumului. Sau poate unii simt nevoia sa fie autoritari, daca in realitate nu prea au posibilitatea de a face prea mult dincolo de programul de 8 ore, sugrumati de camasa scrobita si stramtati de taiorul negru. Aici vor sa vada si ei cum e sa fii "sef".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta e ceva atat dar atat de stiut incat nu mai merita mentionat....iar tu macar ai folosit termeni eufemistici

dar ceva nou..sa ne explici ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×