Sari la conținut
Forum Roportal
Madalina A.M.

Preotul din Reviga

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As dori mai multe informatii despre preotul din Reviga, judetul Ialomita. Daca cineva a fost la dansul il rog sa imi dea mai multe detalii (in ce zi se poate discuta cu dansul, cand poate fi gasit).

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ai bine cauta-l pe Domnul Isus.El e Marele Preot si e mai aproape de tine decat crezi...plus ca nu te costa nimic. :jester:

Poti apela si la clubul roportal de rugaciune... e mai eficient ca un preot... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea cauta demult timp un preot cu har,cred ca nu trebuie sa-i spulberam speranta care si-a pus-o in acel preot,chiar daca toata speranta e la Dumnezeu.

Daca va gasi un preot cu har,sunt convinsa ca o va indruma spre Iisus,sa-l caute pe El.

Si linkul spre clubul de rugaciune:

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic45411.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-ai bine cauta-l pe Domnul Isus.El e Marele Preot si e mai aproape de tine decat crezi...plus ca nu te costa nimic. :jester:

Poti apela si la clubul roportal de rugaciune... e mai eficient ca un preot... :)

măi Gelule , fiecare are Calea lui ... dacă ea crede că preotul ăla o poate ajuta, nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
măi Gelule , fiecare are Calea lui ... dacă ea crede că preotul ăla o poate ajuta, nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

nu am nicio treaba cu biserica de ceva vreme si asta din motive destul de solide, insa trebuie sa recunosc, chiar se merita sa mergi la preotul acela!

niste persoane foarte apropiate mie au fost la el si asta la indrumarile altor persoane care tot asa se aflau intr-un impas foarte mare iar ultima speranta era sa mearga la el!acum nu stiu daca e si autosugestie, dar e destul de cautat acest preot!persoanele de care iti spun au stat ceva vreme pana au reusit sa intre la el, iar cand au intrat au ramas socate!omusorul asta chiar vede diferite lucruri, in detalii!iti spune si ceea ce ascunzi si mai bine e ca iti da si un fel de leac, asta consta in nu stiu ce rugaciuni..bla bla..daca vrei le intreb si iti spun mai exact!nu stiu daca e acelasi 'tratament' pentru toata lumea!cert e ca se pricepe! nu stiu daca e har sau ce o fi, dar chiar stie despre ce vorbeste si multi il cauta!se uita la tine si iti spuen cam care e viata ta si stie si de ce ai venit la el:|

problema e ca e foarte cautat si ai de asteptat pana reusesti sa vorbesti cu el!

 

sper ca ti-am fost de folos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..Eu n-am cunoscut vreunul in 40 de ani si as fi curios sa stiu cum arata si la ce foloseste. :)

 

eu n'aş fi aşa curios, ceea ce'ţi urez şi ţie !

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×