Sari la conținut
Forum Roportal
vilecristian

Vand Ford Ka urgent

Postări Recomandate

Vand Ford Ka, perfecta pentru oras sau ca o a doua masina, nu a avut accidente, consum mic, aer conditionat, airbag-uri scaune fata, airbag-uri laterale, euro 4, ABS, ESP, SRS, servo-directie, servo-frana, scaun sofer reglabil pe inaltime si adancime, 2 chei cu cip si imobilizator electronic, schimbator piele, faruri reglabile electric, radio-cd original Ford, tapiterie impecabila,exterior deosebit, tehnic in stare foarte buna, carte service Ford Germania pana in februarie 2008, recent adusa, RAR si autenticitate efectuate, ITP 2010,pret 4200 euro negociabil, contact 0722244114, Cristian

post-150852-1209240322_thumb.jpg

post-150852-1209240326_thumb.jpg

post-150852-1209240330_thumb.jpg

post-150852-1209240335_thumb.jpg

post-150852-1209240341_thumb.jpg

post-150852-1209240346_thumb.jpg

post-150852-1209240350_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vand Ford Ka, perfecta pentru oras sau ca o a doua masina, nu a avut accidente, consum mic, aer conditionat, airbag-uri scaune fata, airbag-uri laterale, euro 4, ABS, ESP, SRS, servo-directie, servo-frana, scaun sofer reglabil pe inaltime si adancime, 2 chei cu cip si imobilizator electronic, schimbator piele, faruri reglabile electric, radio-cd original Ford, tapiterie impecabila,exterior deosebit, tehnic in stare foarte buna, carte service Ford Germania pana in februarie 2008, recent adusa, RAR si autenticitate efectuate, ITP 2010,pret 4200 euro negociabil, contact 0722244114, Cristian

 

Daca e sport...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vand Ford Ka, perfecta pentru oras sau ca o a doua masina, nu a avut accidente, consum mic, aer conditionat, airbag-uri scaune fata, airbag-uri laterale, euro 4, ABS, ESP, SRS, servo-directie, servo-frana, scaun sofer reglabil pe inaltime si adancime, 2 chei cu cip si imobilizator electronic, schimbator piele, faruri reglabile electric, radio-cd original Ford, tapiterie impecabila,exterior deosebit, tehnic in stare foarte buna, carte service Ford Germania pana in februarie 2008, recent adusa, RAR si autenticitate efectuate, ITP 2010,pret 4200 euro negociabil, contact 0722244114, Cristian

 

Daca e perfecta,de ce o vinzi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e perfecta,de ce o vinzi?

Hi, hi, desteapta replica.......si uite inca ceva:

 

Ford Ka, an 2001, 80500 km,asta cred ca trebuia intrebat,

 

 

Vand Opel Agila motorina,2005,112000 km, perfecta pentru oras sau ca o a doua masina, consum 5 %, aer conditionat, airbag-uri scaune fata, airbag-uri laterale, euro 4, ABS, ESP,inchidere centralizata si geamuri electrice,

servo-directie, servo-frana, scaun sofer reglabil pe inaltime si adancime, 2 chei cu cip si imobilizator electronic, schimbator piele, faruri reglabile electric, radio-cd/mp3 original Opel, tapiterie impecabila,exterior deosebit, tehnic in stare foarte buna, carte service Opel Germania, recent adusa, ITP 2010,pret usor negociabil.

post-150852-1209288554_thumb.jpg

post-150852-1209288559_thumb.jpg

post-150852-1209288563_thumb.jpg

post-150852-1209288567_thumb.jpg

post-150852-1209288572_thumb.jpg

post-150852-1209288576_thumb.jpg

post-150852-1209288581_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
agila aia e masina?

mai, la ce performante are.....da-o moka

Presupun ca nu ai condus asa ceva niciodata.......hihihihi.......si nici nu cred ca stii ce-i poate rotile.....ar fi excelent daca cei neinteresati de acest thread nu ar mai intervenii cu observatii juvenile de amatori.......multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fordul are cam 8 ani vechime, kilometrajul e probabil "resetat", nu cred cam s-a mers cu el in Germania la nivel de 10 mii de km /an!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupun ca nu ai condus asa ceva niciodata.......hihihihi.......si nici nu cred ca stii ce-i poate rotile.....ar fi excelent daca cei neinteresati de acest thread nu ar mai intervenii cu observatii juvenile de amatori.......multumesc.

 

Trecand peste greseala gramaticala din aceasta propozitie,am o intrebare:

Ce poate fi asa de deosebit la niste roti?Si carutele au asa ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fordul are cam 8 ani vechime, kilometrajul e probabil "resetat", nu cred cam s-a mers cu el in Germania la nivel de 10 mii de km /an!

Asta e parerea ta, si nu te condamn, nu cred ca stii ce inseamna sa cumperi o masina din Germania, in ce stare o iei.....dar am sa-ti dau cateva argumente de bun simt:

 

Am toate actele de cand s-a fabricat, vandut si pana in prezent, asta inseamna si reviziile periodice (timbre originale ford filigranate pe usa si in cartea service, facturi platite, note de service, tot.

 

Tapiteria arata de parca ieri a iesit masina din fabrica, motorul toarce incomparabil mai bine decat fostul meu logan in clipa in care l-am cumparat.

 

Buburuza asta isi bate joc cu usurinta de alte masini cu mari pretentii, am gonit cu ea pana la 170 km/ora si crede-ma ca e grea, lata si plata pentru clasa ei si cred ca si forma asta curioasa o ajuta.....se lipeste pur si simplu de sosea.

 

Si nu in ultimul rand, rar am auzit asa o dinamica la un sistem audio dotat cu 2 boxe.

 

Dar fiecare cu parerea lui......multumesc.

 

Da cristinik, scuze, am vrut sa zic ca nu stii cei poate capul.......si am scris rotile.......pentru tine rectific si scriu,,,nu stii ce-i pot rotile;;.....sper ca asta te va multumi.......io dealtfel doream sa zic altceva.....citeste mai sus......hihihi......ce-mi place forumul asta??!!!

Editat de vilecristian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupun ca nu ai condus asa ceva niciodata.......hihihihi.......si nici nu cred ca stii ce-i poate rotile.....ar fi excelent daca cei neinteresati de acest thread nu ar mai intervenii cu observatii juvenile de amatori.......multumesc.

te inseli, chiar am condus una pe ruta bucuresti-miercurea ciuc

e adevarat era rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×