Sari la conținut
Forum Roportal
Absint

O tinuta pe saptamana

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Am sa incerc sa va prezint in masura timpului posibil propunerile mele.

Saptamana asta vrem sa fi provocatoare intr-un club. O rochie rosie ce acopera coapsele, avand ca uni accesoriu un fermuar in partea stanga situat oblic. Colantii negri formeaza contrastul si subtiaza :o: Tot la mana stanga, recomandarea e o mica esarfa roz in degrade.

Pantofii (Rosii sau negri) si poseta ( de preferat ceva in degrade) le alegeti dupa preferinta si cu grija!

 

P.S. Imi cer scuze pentru desen..e cum m-am priceput :bataita:

post-2214-1208973456_thumb.jpg

Editat de Absint

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat ca se poarta din nou in cluburi...alegerea insa e a fiecaruia :doh:

nu numai in cluburi se poarta

 

frumos :king: mai vrem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super idee! :doh:

 

 

 

Am putea sa propunem o tema/situatie, si cineva sa vina cu o tinuta pentru acea situatie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Super idee! :doh:

 

 

 

Am putea sa propunem o tema/situatie, si cineva sa vina cu o tinuta pentru acea situatie.

 

de acord. hai sa vedem ce propuneti pentru serviciu...ca aici mergem zilnic, aici stam ce stam....si io uneori nu mai am idei. propuneti, va rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de acord. hai sa vedem ce propuneti pentru serviciu...ca aici mergem zilnic, aici stam ce stam....si io uneori nu mai am idei. propuneti, va rog.

 

Ar trebui sa mentionezi in ce domeniu lucrezi. Daca e nevoie de o tinuta office sau casual :doh:

Pana una-alta, am sa postez o tinuta de birou pentru vara (ca se apropie). Foarte simpla dar zic eu eleganta. Un top cu decolteu rotund, fara maneci - bej sau crem, asociat cu o fusta ce acopera genunchii, ce pe o parte are o dunga mai inchisa la culoare (un fel de verde-kaki). Din aceeasi culoare ca si dunga laterala deasupra avem un bolero ce poate fi cu sau fara maneci. Pantofii evident din aceeasi culoare ca si topul.

post-2214-1209047813_thumb.jpg

Editat de Absint

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×