Jump to content
Forum Roportal
komma

Arad

Rate this topic

Recommended Posts

Trebuie sa ajung cu munca prin Arad, dar nu stiu ce sa fac singur intr-un oras necunoscut. De obicei ies cu clientii la o bere, la o pizza sau la ... ceva, discutii tot despre ... munca (plictisitor). Nu raman cu nimica. Vreau sa am parte de ceva actiune. Poate ma puteti ajuta. Astept sugestii. :)

O opinie, cat de mica :o:. Nu e nimeni din Arad pe forum?

Cand incepe sezonul (cred prin mai), du-te pe strand, dar seara ! vei avea parte de nopti super ! discoteci, spectacole cateodata, mult, mult fun !!! Distractie placuta ! :yahoo: Unde vei lucra ?

daca vizitezi aradu intre lunile octombrie - aprilie ai de ales intre cluburileRenaissance si Mooskea.Mai poti merge la cinematograful Dacia.Daca treci prin arad in perioada aprilie - octombrie,prinzi strandu in plin sezon,dicoteci pe toate gusturile,diverse festivale(al berii,al verii)zilele orashului,concerte in aer liber,si indiferente de perioada pe care o alegi potzi sa te plimbi pe malul muresului,loc superb :yahoo:

Trebuie sa ajung cu munca prin Arad, dar nu stiu ce sa fac singur intr-un oras necunoscut. De obicei ies cu clientii la o bere, la o pizza sau la ... ceva, discutii tot despre ... munca (plictisitor). Nu raman cu nimik. Vreau sa am parte de ceva actiune. Poate ma puteti ajuta. Astept sugestii. :o:

Pe vremuri era un bar se numea "piano" daca te duci acolo, oriciti bani ai avea la tine nu ramii cu nimic ...te asigur ...si o sa ai parte si de actiune... (si mai erau o groaza de genul asta...chiar si la astoria la ultimul etaj...)

Si nu e functie de anotimp...

:yahoo:

Edited by Ares444

as vrea sa spuneti ceva de judetul arad

Esti din zona, sau vrei doar sa afli cum e? Te intreb pentru ca e tinutul meu natal... :o:

Esti din zona, sau vrei doar sa afli cum e? Te intreb pentru ca e tinutul meu natal... :friends:

salut eu locuiesc in arad in cartierul gai si daca vrei sa vb cautama pe mess am acelas id pa

salut eu locuiesc in arad in cartierul gai si daca vrei sa vb cautama pe mess am acelas id pa

OK... am fost angajat o perioada la unitatea de acolo prin 2000, asa ca... poate ne intersectam de multe ori fara sa ne cunoastem :o: Numai bine!

OK... am fost angajat o perioada la unitatea de acolo prin 2000, asa ca... poate ne intersectam de multe ori fara sa ne cunoastem :o: Numai bine!

mersi mult si tie daca vrei sa vb pe mess

ma poti contacta id eu e tot asta florindruc noroc sa ai si numai bine