Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
bebebun

adela popescu

Recommended Posts

ajutati ma cu artico;le si poze cu adela popescu va rooooooog........si daca aveti mailul ei sau ceva de contact trebuie sa o gasesc urgent.....multumesc astept raspuns la ww.rhp.ro/bebebun sau la www.rhp.ro/adela_popescu

Hm... inca un mesaj care m-a pus pe ganduri... initial am crezut ca esti unul din sutele de obsedati sexual care misuna pe internet cu gandul la diferite vedete. Apoi m-am uitat mai atent la site si am observat ca esti...fata. Si atunci care e explicatia? Nu prea iti inteleg inversunarea dar , eh, poate ma depaseste pe mine. Cred totusi ca ar fi mai simplu sa dai un telefon la acasatv acolo si sa intrebi pe cineva (sau sa le trimiti un mail) . Altfel... nu cred ca ai sanse de izbanda. Succes!

Hm... inca un mesaj care m-a pus pe ganduri... initial am crezut ca esti unul din sutele de obsedati sexual care misuna pe internet cu gandul la diferite vedete. Apoi m-am uitat mai atent la site si am observat ca esti...fata. Si atunci care e explicatia?  Nu prea iti inteleg inversunarea dar , eh, poate ma depaseste pe mine. Cred totusi ca ar fi mai simplu sa dai un telefon la acasatv acolo si sa intrebi pe cineva (sau sa le trimiti un mail) . Altfel... nu cred ca ai sanse de izbanda. Succes!

[snapbacca]56671[/snapbacca]

de acord.mai bine iei legatura cu cei de acasa si ei te pot ajuta :oca:

Intra pe forumul ACASA. Am inteles ca acolo se pot lasa mesaje pentru actorii din telenovela, iar daca ai noroc poate sa-ti raspunda chiar actorii carora le-ai dedicat mesajul, cred... nu am fost inca acolo

Imi ziceti si mie cine e tipa? si.. ce treaba are cu AcasaTV, cu telenovelele? E vreo una din telenovela aia romaneasca..?

Sign in to follow this