Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
tegramon

Manipularea Sociala

Recommended Posts

am fost vreodată liberi ?

Ne place la nebunie ... vreti sa spuneti ca suntem legati? Ca exista o simbioza intra stapan si sclav? De fapt exista o relatie de ura-iubire, ce poate duce pana la identificare. Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

Ne place la nebunie ... vreti sa spuneti ca suntem legati? Ca exista o simbioza intra stapan si sclav? De fapt exista o relatie de ura-iubire, ce poate duce pana la identificare. Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

da dar nu ni se permite . intodeauna vor exista stapani si sclavi

am gasit un material pe net despre manipularea savarsita de francmasoni... Ce se spune in acest fragment e adevarat?

Manareala MISA, tipica traducerilor Bivolariene, s-a luat una bucata "Protocoalele Inteleptilor Sionului", s-a inlocuit Inteleptii Sionului cu Francmasoni, si uite asa a iesit o noua traducere Ultra Mega Conspirativa.

Edited by enoch

am gasit un material pe net despre manipularea savarsita de francmasoni... Ce se spune in acest fragment e adevarat?

am fost vreodată liberi ?

Buna intrebare.

Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

Absolut, dar ce conteaza este ca am fi in primul rand liberi.

da dar nu ni se permite . intodeauna vor exista stapani si sclavi

Nu se stie de unde sare iepurele :cry:

Nu am timp sa citesc documentul, dar citeste "Viitor cu cap de mort" de Radu Cinamar. Tot ce se zice acolo despre masoni, iti confirm 100%.

Edited by Pippo

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this