Sari la conținut
Forum Roportal
GR2

Regrete durere.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se intampla uneori sa iubesti asa de mult incat sa uiti ca persoana de langa tine nu e nemuritoare.... Iubesc o fata asa de mult incat as muri pentru ea.... sau as fi murit pt ea. de ce? nu stiu, dar pot sa va spun ca acuma sufar groaznic din cauza ca a plecat, sau poate ca eu am indepartat-o din viata mea.... ideea este ca nu mai e. Ce s-a intamplat:

 

Suntem de 2 ani impreuna, trecem prin bune si rele, ne iubim, facem totul impreuna, si totusi dupa 2 ani, dupa o cearta dupa o impacare, dupa ...... dupa mainseala cu un roacer, care i-o iesit in cale si io spus ca e frumoasa.... acuma se simte atrasa de nenorocit, iar pe mine.... pt mine nu mai stie ce simte, iubeste amintirea mea.....

 

 

 

..... iar eu as muri pt ea. ce sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-ti vezi de viata ta.

 

 

cum sa imi vad de viata mea, cand eu tot ce faceam faceam cu ea.... cand ma uit in jur vad lucruri care le faceam candva impreuna.... care viata?

 

cum sa imi vad de viata mea, cand eu tot ce faceam faceam cu ea.... cand ma uit in jur vad lucruri care le faceam candva impreuna.... care viata?

 

 

daca vreau sa ma sinucid.... ce mi-ati recomanda.... incep sa ma gandesc tot mai temeinic la asta.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..... iar eu as muri pt ea. ce sa fac?

 

să mergi mai departe ! :cry:

 

 

 

daca vreau sa ma sinucid.... ce mi-ati recomanda.... incep sa ma gandesc tot mai temeinic la asta.....

un an de roportal ?! ... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa imi vad de viata mea, cand eu tot ce faceam faceam cu ea.... cand ma uit in jur vad lucruri care le faceam candva impreuna.... care viata?

 

daca vreau sa ma sinucid.... ce mi-ati recomanda.... incep sa ma gandesc tot mai temeinic la asta.....

 

Parerea mea este ca te simti pierdut pt ca erai si esti dependent de ea. Incearca sa te concentrezi pe altceva. Apuca'te sa faci ceva ce ti'ai dorit... un sport, un hobby, incearca sa iti umpli timpul sa nu mai stai cu gandul la ea. Fii tare acum, ai sa vezi ca durerea se estompeaza cu trecerea zilelor. Mult curaj!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca vreau sa ma sinucid.... ce mi-ati recomanda.... incep sa ma gandesc tot mai temeinic la asta.....

 

Sa-ti dai doua palme si sa te trezesti ... Viata nu a inceput si nici nu se termina cu aceea fata ... A fost o experienta frumoasa si nefericita si atat ... Drumul este inainte ... Doar inainte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa imi vad de viata mea, cand eu tot ce faceam faceam cu ea.... cand ma uit in jur vad lucruri care le faceam candva impreuna.... care viata?

Uite ce e, cred ca toti am avut parte de ceea ce simti tu, la un moment dat. Asa ca ia-ti un film, uita-te la el, bea o cola, fumeaza o tigara si mergi mai departe. :D

Si mai lasa prostiile, cred ca esti al nu stiu catelea care ar vrea sa se sinucida din dragoste. Deja nu mai e ceva nou. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa imi vad de viata mea, cand eu tot ce faceam faceam cu ea....

Degeaba făceai cu ea pentru că uite, ea acum face fără tine.

 

dupa mainseala cu un roacer, care i-o iesit in cale si io spus ca e frumoasa....

 

Dacă aşa stau lucrurile, ieşi şi tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×