Sari la conținut
Forum Roportal
oly18

"Aripioarele iubirii"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

c parere aveti despre fetele cu solduri mai proeminente...?sau aripioare cum le mai zice :roll:

eu am 49kg, 1,65 (cred) sh solduri :crazy:( sh 90 l fund :crazy: )

pana acum un an eram asa fericita sh mi se parea ca se vad super tare...de ceva timp mi se pare k s'au mai marit putin

anumite persoane mi au spus ca le plac...k imi pun in evidenta corpul sh bla'bla'bla...dar am intalnit fete care aveau sh erau total nemultumite....

nu stiu c sa cred, sunt atragatoare sau nu?...voi aveti??va plac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acele aripioare se formeaza de la prea mult stat pe scaun. Si eu am facut, de cand jobul nu-mi permite prea multa miscare. De ce spun asta: am avut un job la care stateam foarte mult in picioare, mergeam mult pe jos si nu aveam aripioarele. Cum am schimbat natura jobului si stau numai la calculator, cum au aparut... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acele aripioare se formeaza de la prea mult stat pe scaun. Si eu am facut, de cand jobul nu-mi permite prea multa miscare. De ce spun asta: am avut un job la care stateam foarte mult in picioare, mergeam mult pe jos si nu aveam aripioarele. Cum am schimbat natura jobului si stau numai la calculator, cum au aparut... :P

 

:D ...exista si o vorba...aspect de secretara...vazut din spate,desigur.... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei, n-am chiar in halul ala :cry:.

Pentru toate exista un inceput.... :P ...fara gluma acum,fa miscare mai multa,fa pauza in timpul lucrului si plimba-te un pic,macar...pentru ca efectul statului pe scaun nu e doar cel de ordin estetic...:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca atunci cand esti dezbracata arati armonios cu tot cu aripioare nu ai o problema reala. Si oricum nu prea conteaza cum te percep ceilalti, ci doar ce crezi tu despre asta. Daca tu te simti bine cu ele vei sti sa te pui in valoare ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da :doh: cred k cel mai important e cum t simti u...pt k ceilalti nu prea observ...complexele ni le facem singuri...

 

*observa pardon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....

nu stiu c sa cred, sunt atragatoare sau nu?...voi aveti??va plac?

 

O poza nud ai ? Ca nu'mi pot da seama din descriere . :D

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca parte din feminitate sta exact in diferenta cat mai evidenta intre talie si solduri, da aspectul ala de clepsidra in loc sa arati dreapta ca o scandurica. La ce greutate spui ca ai nu mi-as face probleme, sunt convinsa ca arati f ok. Doar ca asa sunt femeile, cand si cand fac pitici pe creier :flowers: .

Editat de echo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×