Jump to content
Forum Roportal
King Andrew

Cum demonstrezi Dragostea/Iubirea?

Rate this topic

Recommended Posts

Ma poate si pe mine lamuri cineva?

Mai, daca nu e proasta si batuta in cap ar trebui sa vada ca te uiti la ea ca la cine stie minunatie! :cheer:

oscilez intre .."singing in the rain " si ..."lana de aur " ...sa-mi cante sau sa-mi aduca lana ? :cheer:

Edited by red2shoes

oscilez intre .."singing in the rain " si ..."lana de aur " ...sa-mi cante sau sa-mi aduca lana ? :cheer:

sa-ti ia cintind lina la daracit! :D

sa-ti ia cintind lina la daracit! 8)

ce e aia ..daracit ? e de bine ? :good:

deci ...iubirea nu se demonstreaza ca nu e o teorema ...sau formula matematica :D iubirea se simte :cheer:

8) :D

Hai, trimite-l dupa lana... "demonstratia" va fi de-a dreptul matematica!

Depinde de persoană. Sunt persoane care vor să le spui că le iubeşti şi persoane care vor să vadă asta fără prea multe cuvinte.

Te-a intrebat si n-ai stiut ce sa-i spui? :salut:

Nu ma intrebat....dar vreau sa stiu cam ce ar face o pe ea sa creada ca o iubesc....inafara de chestia cu se simte.

Ca bineinteles ac se simte, dar la un moment dat mai trebuie hranita...ca daca nu moare( de foame), intelegi ce vreau sa spun?

Depinde de persoană. Sunt persoane care vor să le spui că le iubeşti şi persoane care vor să vadă asta fără prea multe cuvinte.

Bine, bine vor sa vada...dar cum ii arat asta ii intrebare care ma framanta...nu as vrea sa fac vreo prostie...si sa fac cine stii ce gest pe care ea poate nu il apreciaza dar mie mi se pare ca e romantic si afectos...