Sari la conținut
Forum Roportal
iooana

peter answers

Postări Recomandate

deci nu stiu ce sa cred ...ati auzit de peter answer?deci e o chesti care pe mine ma bulverseaza enorm..mai ales ca ii raspunde doar prietenului meu si ii da doar raspunsuri corecte...ast msg voastre...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci nu stiu ce sa cred ...ati auzit de peter answer?deci e o chesti care pe mine ma bulverseaza enorm..mai ales ca ii raspunde doar prietenului meu si ii da doar raspunsuri corecte...ast msg voastre...

nu, n'am auzit !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

google peter answer.......e un fel de "tarot virtual".Adica pui o intrebare si primesti un raspuns(care bineinteles este atat de general incat sa se potriveasca la aproape toate intrebarile-timpul rezolva totul,tu ce crezi,etc)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaiii... am zis ca lesin de ras.... :good:

am intrebat ce face sotul meu, mi-a raspuns ca prefera sa nu spuna nimic.

am intrebat cati copii am, mi-a spus sa mai incerc, :D

dupa care am intrebat cati 2 copii am, si s-a ofticat: Peter answers: You don't believe enough in me to deserve my answer.

8) Intrati si intrebati, e mortal... mai ales daca il intrebati tampenii!!! ;)

Mortallll... intrebare: sa imi cumpar o rochie rosie sau o rochie albastra? Raspuns: Peter answers: The theosophical semantic of the question is not valid.

 

Iooana, tu vorbesti serios? :cheer: Chiar te bulverseaza?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vaaaiii... am zis ca lesin de ras.... :lol2:

am intrebat ce face sotul meu, mi-a raspuns ca prefera sa nu spuna nimic.

am intrebat cati copii am, mi-a spus sa mai incerc, :lol2:

dupa care am intrebat cati 2 copii am, si s-a ofticat: Peter answers: You don't believe enough in me to deserve my answer.

:lol2: Intrati si intrebati, e mortal... mai ales daca il intrebati tampenii!!! :lol2:

Mortallll... intrebare: sa imi cumpar o rochie rosie sau o rochie albastra? Raspuns: Peter answers: The theosophical semantic of the question is not valid.

 

Iooana, tu vorbesti serios? :roll: Chiar te bulverseaza?

 

 

Am pus si eu niste intrebari ... intradevar raspunsuri de doi bani :o:)

Faza e ca nu-ti poate raspunde un program(soft) la o intrebare ... oricati GB de cod ar fi acolo :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am pus si eu niste intrebari ... intradevar raspunsuri de doi bani :lol2:)

Faza e ca nu-ti poate raspunde un program(soft) la o intrebare ... oricati GB de cod ar fi acolo :lol2:

Apoi asa este....nu stiu daca stiti si site-ul in care prezinta un Chat care poti vb cu D-zeu cica :roll: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×