Sari la conținut
Forum Roportal
roooney7

Criza finaciara din america

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acestui pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

Editat de roooney7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acesuti pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

:doh:

 

Mickey Rooney , topicul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acestui pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

Ma cand am deschis topic am scrie Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

 

Deci iesi de aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acesuti pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

Nu stiu daca e neaparat revenirea Domnului dar e foarte posibil sa duca la o renastere spirituala.

Dupa ce pica SUA o sa fie un mic haos. Repercusiunile vor fi la nivel global, nu o sa scape decat foarte putine zone de impact.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e neaparat revenirea Domnului dar e foarte posibil sa duca la o renastere spirituala.

Dupa ce pica SUA o sa fie un mic haos. Repercusiunile vor fi la nivel global, nu o sa scape decat foarte putine zone de impact.

 

 

Da acuma au cerut ajutor la europa le va da dar nu va le va ajunge pentru tot dupa aia o sa ceara la Papa si le va da cu conditia sa tina toti duminica zicandule ca daia se intampla atatea dezastre naturale si restu ca nu tin toti duminca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e neaparat revenirea Domnului dar e foarte posibil sa duca la o renastere spirituala.

Dupa ce pica SUA o sa fie un mic haos. Repercusiunile vor fi la nivel global, nu o sa scape decat foarte putine zone de impact.

mie mi'e şi teamă să mă g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acestui pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

1. care Domn?

2. care pamant?

3. 1929 iti aduce aminte de ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte haios topicul ..intr-adevar domnu va venii

 

Ma am si scris sa nu va bagati dac faceti misto ce sunteti asa nesimtiti

 

Ce va grabiti asa sa desfintati America?Statele mai au crize economice,dar reusesc sa isi redreseze economia.

 

 

Da reusesc cai imprumuta Europa ,dar cu timpul o sa ceara ajutor de la papa si papa le va impune conditia ca toti sa tina duminica.

 

 

 

Care vrei un dvd cu evenimentele finale dami un pm cu adresa ta sau id roooney7 sa mio zici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×