Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hai nu ma innebuni...

 

si anti-fanilor ce-o sa le faci? o sa-i strangi de gat virtual? :P

 

 

ps.. draguta tipa, arata super bine

nu inteleg dc te agiti atata am zis eu k le fac cv anti-fanilor??? :lol:

poate ai inteles gresit :- mai citeste odata :P si nu te supara dar eu am vrut sa fac acest topic doar pt fanii NICOLE SCHERZINGER...imi pare fff rau pt tine daca nu intelegi ce trebuie ci numai ce vrei yu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..da..arata bine in poze,si in video'uri.

Cu o tona de make-up on her :bye:

Oare cum o arata' dimineata cand se trezeste?

Se poate uita in oglinda fara sa faca un atac?:bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Instinctul masculin ma determina sa afirm ca arata chiar foarte bine, da' oare nu mai conteaza si cum canta? Sau se merge pe deviza: "Who 'da hell cares about my voice, as long as have nice tits and ass?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atata timp cat e dispus sa-i puna o punga pe cap :bye: :bye:

Si sa vada doar the " nice tits and ass" cine suntem noi sa-l condamnam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

e atat de greu sa recunoastem cand cineva arata, dar si canta intradevar bine ?!

cel mai tare corp din istoria omenirii. si cel mai tare par. si cea mai tare fatza cu cel mai natural machiaj. si chiar canta bine ! ati ascultat'o vreodata live ? clar ..

 

dupa parerea mea, este superba. ca probabil ca dimineata nush cum arata, ca probabil ca la pranz in alt fel, hai sa fim seriosi.. mai respirati aer curat, ca mie'mi miroase numai a invidie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

e atat de greu sa recunoastem cand cineva arata, dar si canta intradevar bine ?!

cel mai tare corp din istoria omenirii. si cel mai tare par. si cea mai tare fatza cu cel mai natural machiaj. si chiar canta bine ! ati ascultat'o vreodata live ? clar ..

 

dupa parerea mea, este superba. ca probabil ca dimineata nush cum arata, ca probabil ca la pranz in alt fel, hai sa fim seriosi.. mai respirati aer curat, ca mie'mi miroase numai a invidie.

Ai vazut tu toate corpurile din istoria omenirii??? Pot sa-ti dau 10 exemple de corpuri mai tari ca ale ei, lejer. Cea mai tare fata cu cel mai natural machiaj???? Tona aia de machiaj tipator e natural?? Raman in urma, ce sa zic. Si da, am ascultat-o live si m-am oripilat.

Ai dreptate, dupa parerea ta e superba. Dupa a mea nu. E doar draguta. Si "draguta" include tona de machiaj, nu si lipsa de talent.

ps: nu e invidie, e doar "parerea mea", asa ca sa o dam in clisee.

 

pps: cati ani ai, daca nu-ti e cu suparare?

Editat de ellen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai vazut tu toate corpurile din istoria omenirii??? Pot sa-ti dau 10 exemple de corpuri mai tari ca ale ei, lejer. Cea mai tare fata cu cel mai natural machiaj???? Tona aia de machiaj tipator e natural?? Raman in urma, ce sa zic. Si da, am ascultat-o live si m-am oripilat.

Ai dreptate, dupa parerea ta e superba. Dupa a mea nu. E doar draguta. Si "draguta" include tona de machiaj, nu si lipsa de talent.

ps: nu e invidie, e doar "parerea mea", asa ca sa o dam in clisee.

 

pps: cati ani ai, daca nu-ti e cu suparare?

 

 

Dar le'ai vazut tu draga?

Te rog chiar, da'mi exemplele alea de care vorbesti.

Tona de machiaj.. care mai e si tipator pe deasupra.. hmmm ... si te'ai si oripilat ascultand'o live..

Cre'ca pur si simplu avem perceptii foarte diferite. Astept cu nerabdare exemplele alea.

 

ps: nu trebuia sa te ataci asa, nu ma refeream la tine.

 

pps: da' de unde atata suparare? 18, multumesc frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×