Sari la conținut
Forum Roportal
XXII

Everyone is a time traveller

Postări Recomandate

si crezi ca va folosi cuiva ceea ce vei scrie?

e foarte important ce vei transmite oamenilor prin aceste carti, caci ele vor dainui in timp si vei influenta multe vieti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ma gandeam la coperta...

 

o prisma care in loc sa desparta spectrul de culori il uneste... fiecare pe frecventa ei.

Editat de prikindel18

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ne crede cineva daca zicem ca in 5 luni de zile ne-am facut lucrarea de dizertatie despre comunitati virtuale, ne-am dat doctorate in metafizica si in fizica cuantica, am descoperit portaluri catre alte dimensiuni, am demonstat ca nu exista o mare parte din tulburarile de personalitate, am demonstrat ca nu exista autism...

 

a, da... si am descoperit niste prieteni minunati pe roportal :o:

 

cu care am demonstrat ca exista suflete pereche... totul e doar o problema de timp!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Capitolul I

 

din filmele cu sabrina si vrajitoare etc... sau magi ce-or fi aia...e... alaltaieri mi-a venit o idee... ca tot ne jucam in lumi paralele... si cum eu in astral ma vad casatorita...

 

am doi colegi cu care tot ma aduce destinul impreuna.... si am incercat sa vad ce se intampla si in realitate daca imi schimb inelul de pe degetul mijlociu pe inelar... guess what! au inceput sa vorbeasca cu totul altceva! si manipularea in subtil mi-a adus ceva panica initial, n-am suportat decat vreo 3 min si l-am schimbat... si a trebuit si sa plec de langa ei... ma chema forumul teleportatic :flowers:

 

ieri am incercat din nou, si am putut sa suport mai mult, nu ma mai "ameninta" nimic... btw... functionez cel mai bine pe 11... sau cel putin 11 e dimensiunea care ma uneste cu sotul.

 

e misto... daca ai capacitatea sa vezi cat de mult se schimba lumea in jurul tau doar daca esti tu convins de existenta universurilor paralele si calatoriile interdimensionale.

 

to be continued...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×