Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Emisiunea cu vedetele la tara

Postări Recomandate

Chiar, am vazut o emisiune, cred ca era pe Prima? cu 2 vedete duse la tara. Mi se pare misto, sa le mai vedem si noi fara fite ... Ati vazut emisiunea? V-a placut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da am vazut cateva emisiuni. era gina pistol si alta gagica care a pozat in playboy. da erau in plop. se mirau cum se face branza si chetstii dealea.

oricum nu prea faceau fata ca leo prins camera de cateva ori chiar obosite. ::roll::

idee buna de emisiune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca e pe prima. dar in ultima vreme nu am mai prinso. nu stiu daca mai merge.

eu de obicei ma uitam cand era reluare pe la 2-3 noaptea

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uitati informatiile despre emisiune, de pe site-ul primatv.ro

Emisiunea se numeste VINO MAMA SA MA VEZI

 

Vino mama sa ma vezi”, un reality-sow cu vedete si oameni obisnuiti, incearca sa scoata in evidenta si alte “aptitudini” ale vedetelor autohtone, pentru ca, viata la tara, asa cum a fost ea imaginata de realizatorii emisiunii, cu siguranta va scoate la lumina si alte fete ale vedetelor “de la noi din batatura”.

 

Astfel, doua V.I.pe.-uri vor locui, timp de 48 de ore, in casele unor oameni simpli de la tara si vor fi nevoiti sa participe efectiv la muncile de zi cu zi ale familiilor-gazda, atat cele casnice cat si cele agricole. Si nu va fi deloc usor, avand in vedere faptul ca vedetele noastre vor trebui sa renunte la confortul obisnuit si sa adopte stilul de viata de la sat, cu care poate nu au avut niciodata ocazia sa se confrunte. Telespectatorii vor fi cei care vor vota, la sfarsitul fiecarei saptamani, vedeta preferata. Vor exista doua premii, in bani: Premiul I va fi castigat de catre vedeta care a acumulat cele mai multe voturi, iar Premiul II va fi inmanat celeilalte vedete. Reality-sow-ul va fi cu atat mai interesant cu cat banii castigati vor fi donati de catre cele doua vedete, familiilor in sanul carora au fost primite si gazduite in cele doua zile.

 

Asadar, stati pe Prima TV si fiti cu ochii pe vedetele de la “Vino mama sa ma vezi”, in fiecare vineri seara, incepand cu ora 21.30.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asadar, stati pe Prima TV si fiti cu ochii pe vedetele de la “Vino mama sa ma vezi”, in fiecare vineri seara, incepand cu ora 21.30.

 

Am notat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat si eu de cateva ori, si aia sunt ceva de groaza! mai ales fetele..."iecs, cum sa fac aia, cum nus ce..." zici ca sunt la calatoria in timp de la ceao darwin! ::roll:: pe ce lume or fi trait pana acum de se minuneaza asa. :socca: :socca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu un promo la emisiunea de azi.

Ai dreptate parca ar fi trait in puf pana acum. Asa se comporta de parca acum e prima oara cand merg la tara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puf,puf...dar nici chiar asa! macar pe la televizor tot ar fi avut ocazia sa mai vada cate ceva! daca erau curiosi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×