Sari la conținut
Forum Roportal
darxxx

spart parole yahoo

Postări Recomandate

Aceasta este cea mai buna metoda de hacca al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail botping@yahoo.com . La subiect,introdu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- sigur ca da,cu alte cuvinte iti dai parola proprie celui care are adresa botping@yahoo.com ,care eventual se delecteaza cu cititul mailurilor voastre.

- incercati ceva mai inteligent de atata oameni buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si nici nu funcioneaza, nu ca as vrea sa sparg parola cuiva, dar pur si simplu eram curioasa , si am incercat sa imi sparg tot mie parola, de pe un cont pe altul :De

 

daz.gif

 

poate oi fi gresit yo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomand moderatorilor/adminului stergerea primului post si blocarea topicului..precum si stergerea userului de pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceasta este cea mai buna metoda de hacca al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail botping@yahoo.com . La subiect,introdu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:agresiv:  :- :doh:

 

si nici macar nu-i 1 aprilie  ;)

 

:- :) :)

 

:cry: :doh:

iulya19, schimba-ti parola

[snapbacca]53638[/snapbacca]

mi-am schimbat-o :pee sunt f previzibila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-am schimbat-o :Pe  sunt f previzibila

[snapbacca]53640[/snapbacca]

:agresiv: Asa, bravo! Stii doar ca nu putem avea incredere nici macar in propria persoana! :doh: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot e capitolul asta, intr-adevar, prin metoda aia poate fi prins in capcana un incepator al netului. Cate mesaje "frumoase" cred, insa, ca a primit "botping". ::-: :agresiv: Oare cate injuraturi? :Pe

 

O alta metoda de care trebuie sa va feriti, ceva mai inteligenta este evitarea mesajelor de pe conturi de yahoo facute in asa fel incat sa para ca sunt de la "echipa yahoo"- Yahoo Team. Ceva gen: "register.@yahoo.com" sau "yahoo.team@yahoo.com".

 

Va ameninta ca vi se blocheaza contul si ca singura solutie ar fi sa va trimiteti userul si parola. Este un cont ca oricare altul in care cei care il detin primesc numai mailuri cu parole. E simplu. Feriti-va!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:agresiv: Asa, bravo! Stii doar ca nu putem avea incredere nici macar in propria persoana! :-  :-

[snapbacca]53773[/snapbacca]

si yo ma gandeam la fel, :doh: tocmai de aia am schimbat-o :Pe :Pe :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu se stearga topicul , sa fie invatatura de minte pentru cei care mai "pleaca urechea" la asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×