Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mai oferiti martisoare? Si daca da, din cele traditionale, sau oferiti cadouri alte obiecte de martisor?

Eu, de exemplu, am primit de martisor niste pestisori de argint care se pot pune pe lantisor. Si in anii trecuti am oferit de martisor si brose, si asa ceva de pus pe lantisor, dar si martisoare traditionale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 1 martie nu mai dau martisoare de ceva ani.. Prefer sa ofer flori.. zambile, ghiocei.. si eventual o bomboana de ciocolata cu snur alb-rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 1 martie nu mai dau martisoare de ceva ani.. Prefer sa ofer flori.. zambile, ghiocei.. si eventual o bomboana de ciocolata cu snur alb-rosu

In sfarsit ti-ai dat si tu seama ca e o chestie lipsita de eleganta ca o femeie sa ofere altei femei martisor.

Renunta si la flori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit ti-ai dat si tu seama ca e o chestie lipsita de eleganta ca o femeie sa ofere altei femei martisor.

Renunta si la flori.

 

Pai daca de la baieti nu primim nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La fiecare 1 martie daruiesc martisoare...cui merita sa primeasca.Daruiesc de toate:martisoare clasice,bijuterii mici,,flori,dulciuri...dar in functie de persoana...si imi place sa cercetez reactia celor ce primesc:de la uimire,pana la recunostinta. ...:shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu gazdei mele ii ofer martisoare ca deh asa e frumos in rest nu mai am nimanui ce sa i dau sau de la cine s primesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×