Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Care i-ati urmarit cariera incepand din 1990, sunteti si voi de parere ca incepe s-o mai 'lase' vocea? este adevarat ca acum are un alt stil, mult mai r&b,dar i-am mai auzit si vazut inregistrarile live si... diferentza e mare..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe fata inocenta au napadit-o hormonii si s-a transformat intr-o curva hip-hop.

Vocea i-a ramas remarcabila, doar personalitatea i s-a prostituat. Primele 4 albume au fost chiar foarte bune, acum mai lipseste sa faca vocalize pe 'shizzle my nizzle'.

Eu astept varianta hard-core triple XXX a lui 'Butterfly' sau cum s-a numit filmul ala cu care s-a facut de ras...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe fata inocenta au napadit-o hormonii si s-a transformat intr-o curva hip-hop.Vocea i-a ramas remarcabila, doar personalitatea i s-a prostituat. Primele 4 albume au fost chiar foarte bune, acum mai lipseste sa faca vocalize pe 'shizzle my nizzle'.

Eu astept varianta hard-core triple XXX a lui 'Butterfly' sau cum s-a numit filmul ala cu care s-a facut de ras...

 

:roll: :)

 

 

intr`adevar..nu mai e ce era...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-i faci?asta face celebritatea din om...prinde banul coboara capul si ridica fundul.nu e greu deloc!!! banul se considera ca e de vina :roll:

Editat de pisica_007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e problema de bani pentru ca a devenit milionara anyway.

Si nici nu face sex pe bani. Probabil.

Si chiar daca ar fi asa, nu e rau sa te f...sa faci sex, na.

 

Problema este setea instinctiva a femeilor sa isi exprime sexualitatea, sa fie admirate, dorite, etc.

 

Da da, stiu ca multe dintre voi v-ati tavali pe jos ca schnitzelul in faina cum ca voi nu ati fi facut asa.

Nu as paria.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e problema de bani pentru ca a devenit milionara anyway.

Si nici nu face sex pe bani. Probabil.

Si chiar daca ar fi asa, nu e rau sa te f...sa faci sex, na.

 

Problema este setea instinctiva a femeilor sa isi exprime sexualitatea, sa fie admirate, dorite, etc.

 

Da da, stiu ca multe dintre voi v-ati tavali pe jos ca schnitzelul in faina cum ca voi nu ati fi facut asa.

Nu as paria.

eu cred ca e vorba de bani...pentru ca banul te face sa te simti puternic...dar de fapt te poate face mai slab...de unde crezi tu ca vine dorinta aceea de a fi admirata,dorita..etc? din cauza barbatilor a aparut :roll:

Editat de pisica_007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si barbatii din ce cauza au aparut?

offtopic. :) deocamdata vorbim de o gagica...care se pierde pe undeva.intrebarea era daca mai e o privighetoare...sau ciocarlie..ce era :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×