Sari la conținut
Forum Roportal
enni

pot sa deschid din gemania un seit in Romania?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut!

 

 

locuiesc in Germania si as dori sa mi promovez firma in romania , primul pas l am facut , am intrgistrat numele ( firmei) la Domains , si aici m am oprit

 

puteti sa mi spuneti daca e posibil ce vreau sa trebuie sa vin Romania?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!

 

 

locuiesc in Germania si as dori sa mi promovez firma in romania , primul pas l am facut , am intrgistrat numele ( firmei) la Domains , si aici m am oprit

 

puteti sa mi spuneti daca e posibil ce vreau sa trebuie sa vin Romania?

Eu unul nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
locuiesc in Germania si as dori sa mi promovez firma in romania , primul pas l am facut , am intrgistrat numele ( firmei) la Domains , si aici m am oprit

 

puteti sa mi spuneti daca e posibil ce vreau sa trebuie sa vin Romania?

Site-ul respectiv va trebui găzduit undeva (ai nevoie de web-hosting). Dar nu ai de ce să vii

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu am nevoie de un web-hosting in Romania ( cu toate ca mi am rezervat numele si pt. Romania) , va trebui sa mi traduc pagina in limba Romana , am inteles bine?

Nu. Indiferent de host, paginile pot fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc am mai invatat ceva , deci va trebui sa scriu in limba romana, am intrat pe Wikipedia ca sa ma pot documenta cum si unde sa mi deschid acest web- hosting, am inteles ca sint f. multe firme care iti ofera aceste servici , k va trebuie sa ma decid la una dintre ele , bun am intru pe www. webhosting.de rezultat 980.000 ? ce sa inteleg pagini?

si am renuntat

Hai sa facem altfel. Locuiesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc am mai invatat ceva , deci va trebui sa scriu in limba romana, am intrat pe Wikipedia ca sa ma pot documenta cum si unde sa mi deschid acest web- hosting, am inteles ca sint f. multe firme care iti ofera aceste servici , k va trebuie sa ma decid la una dintre ele , bun am intru pe www. webhosting.de rezultat 980.000 ? ce sa inteleg pagini?

si am renuntat

Uite, aici poţi să

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa alegi hostingul tre sa stii ca fiecare firma are diferite oferte, care te pot ajuta in momentul in care ai situl gazduit; si anume: 1)Web Space (spatiu de stocare a fisierelor tale pe serverul lor) 2)Monthly Bandwidth (fiecare user care se conecteaza pe pagina ta downlodeaza fisierele care le ai pe siteul tau, prin urmare iti consuma un spatiu) 3)File Size Limits (cat de mare poate fi un fisier in spatiul de stocare- 20mb, 50 mb) + altele...

 

pt mai multe detalii tre sa te pui sa citesti pe net informatiile astea, ori sa pui pe cineva care se pricepe la asta, sa te ajute..

 

 

Daca vrei mai multe info, PM si vorbim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×