Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
mirelartr

draivare

Recommended Posts

mi-ti spus sa bag cd-ul blacii de baza dar nu-l am ce fac seria placii de baza este K7KX-A REV 1.01VA ROG SA MA AJUTATI DACA AVETI CD CU PLACA DE BAZA MULTUMESC SAU DE UNDE I-L POT LUA.

Edited by Anonymus Kline
Caps lock off

mi-ti spus sa bag cd-ul blacii de baza dar nu-l am ce fac seria placii de baza este K7KX-A REV 1.01VA ROG SA MA AJUTATI DACA AVETI CD CU PLACA DE BAZA MULTUMESC SAU DE UNDE I-L POT LUA.

Placa aia pare să fi fost v

Edited by harald

multumesc pentru informatie dar nu merge deschis

Ce nu merge deschis? Am download-at chiar eu manualul folosind link-ul pe care ţi l-am oferit, fişierul download-at e o arhivă .zip de vreo 3MB,

atentie ..nu faceti up-date de placa de baza ...dak nu da semne de oboseala ..ca s-ar putea sa ..dak nu stiti cum sa face ..up-datu...mare grija.. :jester:

Edited by Anonymus Kline
expresii urate, mirkuire.

atentie ..nu faceti up-date de placa de baza ...dak nu da semne de oboseala ..ca s-ar putea sa ..dak nu stiti cum sa face ..up-datu...mare grija.. :)

Meştere, dacă Tekram (adică producătorul!) a oferit un update de BIOS pentru placa respectivă,

Edited by Anonymus Kline
Editat citat

va multumesc mult pentru ajutor dar asta este ultima data cind apelez la dumneavostra, am tot incercat sa deschid draivarele cel cu manualul l-am deschis dar cel cu BIOS nu merge imi da invalid file sau este corupt daca puteti sa mi-l face-ti voi si sa-l trimiteti prin posta vas fi recunoscatoare ca este asa de rau fara calculator am mare nevoie de el, multumesc inca odata. :shout:

va multumesc mult pentru ajutor dar asta este ultima data cind apelez la dumneavostra, am tot incercat sa deschid draivarele cel cu manualul l-am deschis dar cel cu BIOS nu merge imi da invalid file sau este corupt daca puteti sa mi-l face-ti voi si sa-l trimiteti prin posta vas fi recunoscatoare ca este asa de rau fara calculator am mare nevoie de el, multumesc inca odata. :shout:

Da, ce vrei sa facem cu el????

Nu mai deschide topice noi, iti raspundem tot aici....