Jump to content
Forum Roportal

Rate this topic

Recommended Posts

Deocamdata vad ca este la inceput , si are destul de putine articole. Domeniul in schimb mi se pare bun. Daca tot ai domeniu .com puteai sa pui articolele in engleza.

Se adreseaza utilizatorilor de limba romana. Domeniul .com putea la fel de bine sa fie .net, .org.. .ro.

Articolele sunt suficiente raportat la perioada de cand a fost lansat (mai putin de o luna) cu mentiunea ca inafara celor din sectiunea Noutati sau Articole colaboratori, cele din cadrul sectiunii Teste, materialele sunt 100% originale, de la poze, grafice, texte pana la ultima litera.

Prefer sa am continut proprietate personala chiar daca e mai putin deocamdata, nu pot mentine un ritm zilnic la teste, nimeni nu poate face asa ceva (poate doar cine stie ce mare trust de media).. dar ritmul articolelor este de minim 1 test / review pe saptamana (de obicei sunt 2 sau 3) plus diversele stiri ce au la baza comunicatele de presa primite de la producatori sau articolele trimise de colaborator(i).

Spatiul de pe margini (banuiesc ca te referi la cele doua coloane) o sa primeasca continut, am evitat sa il incarc acum cu N*10 bannere sau alte minuni.

Odata cu cresterea continutului o sa pot folosi mai multe "ancore" si pe coloanele verticale. :D

Spatiul de pe margini (banuiesc ca te referi la cele doua coloane) o sa primeasca continut, am evitat sa il incarc acum cu N*10 bannere sau alte minuni.

Odata cu cresterea continutului o sa pot folosi mai multe "ancore" si pe coloanele verticale. :D

Ce vei pune pe margini...banere de tip Skyscraper sau link-uri text ?

Probabil linkuri text, bannerele de tip skyscrapper sunt rezervate sponsorilor. Bineinteles, daca cineva doreste ceva anume se poate aranja amiabil la respectivul moment.