Sari la conținut
Forum Roportal
an_drey_curent

Triburile

Postări Recomandate

Am o luna deknd am inceput sa joc ,,Triburile".Marturisesc k am mai incerkt Travianul,de kre mam lasat considerandul oarecum plictisitor. Au trecut de atunci 6 luni,si am dat de triburile...joc care mi se pare mai complex decat travian. Un dezavantaj ar fi imbulzeala de jucatori pe mtru patrat,miar fi placut jocul sa fie mai aerisit.

 

 

Is in L4--->K53 numele TheNameless ,in tribul Delux.

 

Astept cu nerabdare perioada in kre vor incepe sa fie cucerite satele,momentan crek 90% din jucatori se afla in perioada in kre is dependenti de materii prime,rar intalnind generatii de nobili ce sa cucereasca sate.

 

Voi ce zicetzi de Triburile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nui adevarat .....numi okupa mult timp ......cap la cap ar fi cam 40 de min/zi , ceea ce nu consider a fi foarte mult.

Ocupa si mai putin timp daca ai Cont Premium(lam avut doar atunci cand am avut 500 de pct),atunci dadeam simultan mai multe comenzi si gata pe ziua respectiva.

 

Qiar nu ai stres cu jocu' asta,nu faci cearcane de la el. (acu depinde si de cat de aptimas e omul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nui adevarat .....numi okupa mult timp ......cap la cap ar fi cam 40 de min/zi , ceea ce nu consider a fi foarte mult.

Ocupa si mai putin timp daca ai Cont Premium(lam avut doar atunci cand am avut 500 de pct),atunci dadeam simultan mai multe comenzi si gata pe ziua respectiva.

 

Qiar nu ai stres cu jocu' asta,nu faci cearcane de la el. (acu depinde si de cat de aptimas e omul)

Io am zis ca tre sa ai tot timpu acces la net... Ceva de genu, la ora aia sa intrii, ca sa nu se iroseasca resurse si astea.. IO nu pot in timpu zilei deobicei sa intru pe net...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca ai net tot timpul e una, dar sa ai si timp sa il folosesti. Vorba lui Kline, tre sa joci mereu, sa intri la anumite ore ca sa nu iti pierzi resursele, ca sa te aperi. Eeee e durere mare... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca ai net tot timpul e una, dar sa ai si timp sa il folosesti. Vorba lui Kline, tre sa joci mereu, sa intri la anumite ore ca sa nu iti pierzi resursele, ca sa te aperi. Eeee e durere mare... :o:

Mai te si suna lideru de clan sa intri acum!!!!!!!!! Ca ne ataca!!!! Ce daca esti la o inmormantare??? O sa murim!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A daaaaa si ce daca tre sa mai si muncesti, tu trebuie sa intri in secunda in care s-a terminat constructia nivelului 15, ca sa il incepi pe 16.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nui asa....depinde d strategie,dak ai magazie si un zid,nu neaparat trupe,nu duci stresu' zilei de maine,mai ales al ,,secundei"....l urma urmei eu consider knd sa intru in joc,nu el....dak ajung k sa intru fix l secunda aia si sa incep sa anulez alte preocupari.....inseamna k deja ma kontroleaza jocu'.

Depinde kt d patimas esti kum am zis k l inceput ,si kt d tarziu ai inceput lumea,spre exemplu eu am intrat dupa o sapt dupa c sa lansat lumea 4 ,si is al 500-lea in continentul meu cu 3500 pcte,si nam stres....in + is in faza de constr gen ,,SimCity"....abia dupa incepe war-ul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie una nu imi place sa joc triburile si asta din cauza graficului...eu joc travian :crazy: si chiar imi place... sa fac calcule,sa dau la secunda atacuri ,sa dau fake-uri,sa ma gandesc cum gandeste adversarul si atac unde nu se asteapta,sa trimit intariri,sa stiu ca isi rupe armata...cand ma ataca multi, m-apuca rasul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×