Sari la conținut
Forum Roportal
Florin18cl

Iubiti muzica?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va place sa ascultati muzica?(care sa canta) :flowers:

Ce muzika va caracterizeaza?

Muzica pe care o ascultati va influenteaza pe toata durata zilei sau va inveseleste?

si inca o intrebare :sweating: Cum poti sa traiesti,sa te sensibilizeze melodiile lu Guta sau Salam astia? :P (nu ca as avea ceva cu ei dar ca sa-i inteleg si eu pe altii)

post-134259-1201887733_thumb.jpg

Editat de Florin18cl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu la ce te referi cand spui Guta sau Salam - adica la ce gen de muzica. Dar mie imi place foarte mult muzica. Imi place sa ascult muzica si o aleg in functie de starea mea la un moment dat, sigur ca muzica te poate si inveseli si te poate face sa te simti mai bine, sa privesti viata altfel.

Un exemplu de melodie care-mi place foarte mult:

 

http://youtube.com/watch?v=CB_LMenj71s&feature=related

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai exemplele pe care le`ai dat tu nu sunt exemple de cantareti...alea sunt poluari fonice.

Si pe mine ma influenteaza muzica fff mult...uneori am impresia ca numai muzica pe care o ascult ma tine in viata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va place sa ascultati muzica?(care sa canta) :tease:

Ce muzika va caracterizeaza?

Muzica pe care o ascultati va influenteaza pe toata durata zilei sau va inveseleste?

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un exemplu de melodie care-mi place foarte mult:

 

http://youtube.com/watch?v=CB_LMenj71s&feature=related

 

Foarte frumoasa melodia, dar si foarte trista....

 

Cam neinspirat topicu' asta deschis aici, cred ca o sa si fie mutat in curind...

 

Hai sa-i schimbam un pic continutul (destul de confuz si asta)poate-l salvam:

 

Care este pentru voi ALL-TIME FAVORITE BAND/SONG?

 

Incep eu: A-Ha (pur si simplu ii iubesc pe baietii astia!)

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va place sa ascultati muzica?(care sa canta) :cheer:

Ce muzika va caracterizeaza?

Muzica pe care o ascultati va influenteaza pe toata durata zilei sau va inveseleste?

si inca o intrebare :no: Cum poti sa traiesti,sa te sensibilizeze melodiile lu Guta sau Salam astia? :tease: (nu ca as avea ceva cu ei dar ca sa-i inteleg si eu pe altii)

Mai baiatule.... aici suntem la Dragoste, nu la muzica. Topic mutat la subsectiunea aferenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ji mie imi place muzica...ji chear e aja qm spoon unii dintre voi...ji io imi aleg muzica dupa felul in care ma simt la un moment dat...http://www.youtube.com/watch?v=YxQrPXPSVhQ...asta ascult cind ma apuca nostalgia... :tease:

..shi cind sunt fericita asqlt de obicei muzica mai galagioasa,de obicei rock(toate felurile :no: )....dar cel putzin de calitate....in nici un caz guta sau salam...sau ce ai mai zis u p acolo....oriqm musik = life....shi va intreb ji io...ce ar fii loomea asta fara muzik...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai exemplele pe care le`ai dat tu nu sunt exemple de cantareti...alea sunt poluari fonice.

Si pe mine ma influenteaza muzica fff mult...uneori am impresia ca numai muzica pe care o ascult ma tine in viata...

asa e, tocmai asta am specificat eu acolo cum poti sa traiesti pe melodiile lui Guta ..salam,ca ii vad pe altii care traiesc din plin unele melodii de-a lu Carnat ala si si chiar ii sensibilizeaza :yahoo:

 

 

 

http://youtube.com/watch?v=RpQ-W3TcEyU

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yahoo: ...corect...io nu ii intzeleg p ajtia q tot q manelele lor...numai cind ii aud ma apuca groaza...auzitzi am ji io o intrebare...,potzi sa fii alergic la aja ceva ,k io cind aud manele incep sa stranut :good: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×