Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Guest

Ce parere aveti despre "The Big Dollar - Bani Online&qu

Rate this topic

Recommended Posts

frumusel , dar am vazut o gramada de siteuri care tot spun ca o sa castigi multi bani pe net , care spun eu sunt vorbe in vant :)

frumusel , dar am vazut o gramada de siteuri care tot spun ca o sa castigi multi bani pe net , care spun eu sunt vorbe in vant :)

Adevar vorbesti fiul lui Dumnezeu... :)

Si totusi, mai e mult de lucru la design. E prea incarcat. Iti fug ocaii. si informatia e prea imprastiata.. (parerea mea)

ieri am achizitionat domeniu www.thebigdollar.com. acum lucru la noua versiune a site-ului "The Big Dollar - Bani Online" - v 0.2. sper ca saptamana viitoare totul sa fie gata pentru lansare. :razz:

Sa imi dai de veste cand termini.

M-am uitat la trafic si nu prea ai vizitatori. Se merita sa platesti pentru gazduire si pentru domenii?

domeniul la-am cumparat cu banii care i-am castigat din, sa zic afacerea asta. hostul, dupa cum am mai discutat, il am gratuit de la colaboratorul meu.

daca ai timp citeste si tu ce am scris pe acest site. nu te umpli de bani dar ies de o bere si in plus. :)

Incearca si o versiune in Engleza (mai ales ca ai domeniu acum) si cred ca iti vei mari subtantial castigurile.