Sari la conținut
Forum Roportal
XXII

Aventuri in Sincronicitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru ca toti facem parte din acelasi CompLot!

 

o sa completez cu informatii pe masura ce le obtin. Dar sunt sigura ca mai sunt dintre voi care stiu despre ce e vorba si ma pot ajuta.

Editat de Graciela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca toti facem parte din acelasi CompLot!

 

o sa completez cu informatii pe masura ce le obtin. Dar sunt sigura ca mai sunt dintre voi care stiu despre ce e vorba si ma pot ajuta.

 

 

Salut, prichindel! Eu nu fac parte din acelasi Lot de Compot! Ti-a mai trecut zapaceala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, prichindel! Eu nu fac parte din acelasi Lot de Compot! Ti-a mai trecut zapaceala?

 

imi place semnificatia pe care ai gasit-o tu. totusi mai astept variante! :P

...................

 

mi-a atras atentia in mod deosebit "rasa ariana" si am cautat pe google...

 

rezultat www.dacii.ro! ...nimic nu ma mai surprinde in "sincronicitatea" mea... :jester: Incredibil..."acest site poate dauna computerului dvs" :good: Tocmai din acest motiv m-am enervat sa caut mai mult! :lol2:

 

Deci...arienii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai prichindelu' n-ai pus tu numele la topic experimentul Montauk? Ce cauta arienii aici?

numele postului este "aventuri in sincronicitate" cu subtitlu "experimentul montauk". si o sa scriu despre toate "ideile" si "conceptele" care imi vin prin sincronicitate de acum inainte, ca sa nu mai stric topicurile altora :good:

 

si majoritatea baietilor "utilizati" erau arieni :jester:

 

si sunt Graciela Cerasa! :lol2:

Editat de Graciela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numele postului este "aventuri in sincronicitate" cu subtitlu "experimentul montauk". si o sa scriu despre toate "ideile" si "conceptele" care imi vin prin sincronicitate de acum inainte, ca sa nu mai stric topicurile altora :good:

 

si majoritatea baietilor "utilizati" erau arieni :jester:

 

si sunt Graciela Cerasa! :lol2:

 

 

Adica nu esti prichindel/stefania?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
topicul are legatura cu profetiile de la Celestine ?

are legatura cu tot ce tine de sincronicitate, incepand cu Profetiile de la Celestine. :good: deci esti bine venit sa-ti expui parerea :lol2:

 

Adica nu esti prichindel/stefania?

not anymore :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×