Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Sunt inglobat in erori,precum nucleonii in atom!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mey oameni buni.....nush ce se intampla!!!!!!Pa na acum a mers<help and support center>(a functionat ca nu are picioare!)iar acum apare vechiul si totodata tampitul mesaj<send error report;don't send>Si nu numai aici!Stiti vreun progr care rezolva?!Multumesc! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mey oameni buni.....nush ce se intampla!!!!!!Pa na acum a mers<help and support center>(a functionat ca nu are picioare!)iar acum apare vechiul si totodata tampitul mesaj<send error report;don't send>Si nu numai aici!Stiti vreun progr care rezolva?!Multumesc! :)

 

Ca sa nu-ti mai apara mesajul ala te duci in Control Panel -> System -> Advanced -> Error Reporting -> bifezi "Disable error reporting".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Windowsul nu e piratat,si eu nu am nici un interes sa imi dispara textul ala,,,,,,eu am nevoie sa se repare eroarea.....se pare ca nu ramane decat sa re instalez intro zi windows! :) :jester: :jester: :jester: :jester: :o: :o: :P :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :roll: :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Windowsul nu e piratat,si eu nu am nici un interes sa imi dispara textul ala,,,,,,eu am nevoie sa se repare eroarea.....se pare ca nu ramane decat sa re instalez intro zi windows! :) :jester: :jester: :jester: :jester: :o: :o: :P :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :roll: :band:

 

pai vezi imaginea ce am pus-o; acolo apare butonul download

Daca nu apare poate nu ai trecut faza de verificare genuine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×