Sari la conținut
Forum Roportal
viseanicolae

Mohamed_Mahomed

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Degeaba spun eu ca nu este .... atunci cand il declara legiuitorul ca fiind astfel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Degeaba spun eu ca nu este .... atunci cand il declara legiuitorul ca fiind astfel!

 

M-ai legat de maini si de picioare.

Neputinta, Frica, posternare !

Asa este, ai spus bine, dar daca te rog, spune-mi si mie cine este autorul citatului pentru ca am de gand sa mai citesc.

Multumesc.

===========================

Legile ceresti si legile omenesti... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi si tu ...Sykarian ... ptr cei care ma stiu mai de mult ...soimos ...sau chitsibush ...in rest Alex!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna Alex !

Iti plac fotografiile in mod special ?

Sorry, pura curiozitate. :o:

Ce treaba are Mohamed cu fotografiile Nicolae? :cry:

N-am citit nimic interesant pe-aici (nicusor, cred ca e un topic foto, eu chiar as vrea sa citesc chestii concrete la topicul asta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Admonestarea este indreptatita. Sa revenim la oile noastre.

DECI !

La tigani stiu ca se marita fetele la varste mici si ca dorm cu mama soacra pana la aparitia menstruatiei.

Oricat ar fi fost de legal la timpul respectiv mie imi pare totusi ciudat sa primesti in casa cu titlul de consoarta o copila de 9 ani.

Profetul muslimilor dupa parerea voastra a fost corect sau a sarit putin peste cal ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Admonestarea este indreptatita. Sa revenim la oile noastre.

DECI !

La tigani stiu ca se marita fetele la varste mici si ca dorm cu mama soacra pana la aparitia menstruatiei.

Oricat ar fi fost de legal la timpul respectiv mie imi pare totusi ciudat sa primesti in casa cu titlul de consoarta o copila de 9 ani.

Profetul muslimilor dupa parerea voastra a fost corect sau a sarit putin peste cal ?

Stiu cate ceva despre Coran si islam, insa recunosc ca viata profetului nu m-a interesat. Pentru mine nu e clar un lucru.....faptul ca musulmanii il ridica in slavi si vorbesc despre perfectiunea lui. Pentru mine , exemplul unei vieti care n-a putut fi niciodata copiata sau egalata, exemplul desavarsit de morala.....si dragoste catre semeni , il reprezinta Isus. E clar ca nu se compara cu Mohamed.

Poate ca acest Mohamed, a fost si el corect pentru perioada si mediul in care a trait. Normal ca daca il luam la purecat noi "evoluatii"(care mai de care :cry: ) o sa-l facem troaca de porci......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Pentru mine , exemplul unei vieti care n-a putut fi niciodata copiata sau egalata, exemplul desavarsit de morala.....si dragoste catre semeni , il reprezinta Isus.

 

Ciudate standarde de apreciere a moralitatii mai ai?

 

Pai unul care impreuna Cu Tatal sau ca parte inseparabila a Trinitatii Indivizibile ...o lasa gravida pe propria sa mama ... si din aceasta sarcina sa se nasca el Insusi .... zau ca e ceva cam ciudat ptr a vorbi de exemplu de moralitate.

 

Apropo ...ce sanse ar avea in Germania de azi ... un individ de teapa lui Isus ...care refuza sa lucreze meseria de dulgher si umbla toata ziua teleleu pe strazi cu golanii lui ?

 

Ar primi Hartz IV ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×