Jump to content
Forum Roportal
bionda

E gelos pe net!

Rate this topic

Recommended Posts

e gelos cand intru pe roportal,nu vrea sa vorbesc aici cu lumea, in schimb cand e sa imi faca cineva avansuri in real life zambeste pe sub mustati.acum ne-am certat pentru ca voia sa intre cu userul meu pe roportal sa vada ce am in casuta postala.

Nu are control asupra ceea ce faci tu pe internet. In viata reala, daca e de fata cand ti se fac avansurile.. probabil e mandru ca are o prietena/sotie care e dorita si de altii.. Si iti vede reactiile.

acum ceva timp cel mai bun prieten al lui imi facuse avansuri.se certase cu el dar s-au impacat dupa aia.l-a iertat.ce fel de gelozie e asta?? dar cand e vb de net imediat ii sare tandara

Nu are control asupra ceea ce faci tu pe internet. In viata reala, daca e de fata cand ti se fac avansurile.. probabil e mandru ca are o prietena/sotie care e dorita si de altii.. Si iti vede reactiile.

dar pe mine m-a durut ca s-a impacat cu prietenul ala al lui,dar cand e vb de net imi face mie scandal :flowers:

Are motive sa fie gelos?

Lasa-l sa vada daca asa crezi ca ii trece...

dar pe mine m-a durut ca s-a impacat cu prietenul ala al lui,dar cand e vb de net imi face mie scandal :flowers:

Nu are

Guest
This topic is now closed to further replies.