Sari la conținut
Forum Roportal
danillo

Tricou de fata sau de baiat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor!

 

Nu, demult am primit un tricou Versace... Dar stiu daca e de fata sau de baiat... :)

V-as ruga tare mult, pe cei care stiu, sa'mi spuna si mie. Ca'i pacat sa'l tzin aiurea in dulap.. daca este sa'l fac si eu cadou la cineva.

Am atasat o poza, in care sper k se vede.

 

Multumesc anticipat!

post-129128-1198873360_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor!

 

Nu, demult am primit un tricou Versace... Dar stiu daca e de fata sau de baiat... :)

V-as ruga tare mult, pe cei care stiu, sa'mi spuna si mie. Ca'i pacat sa'l tzin aiurea in dulap.. daca este sa'l fac si eu cadou la cineva.

Am atasat o poza, in care sper k se vede.

 

Multumesc anticipat!

nu scrie pe eticheta ?

inclin sa cred ca e de fata .. din cauza manecilor ... umerii sunt mai lati la barbati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu scrie... atata m'am holbat si tot nu am gasit nik. Dar si eu tind sa cred k e de fata pt k pe piet e scris cu fir argintiu, care sclipeste si de aia zic... deci chiar nu stiu.

Mai astept si alte raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu scrie... atata m'am holbat si tot nu am gasit nik. Dar si eu tind sa cred k e de fata pt k pe piet e scris cu fir argintiu, care sclipeste si de aia zic... deci chiar nu stiu.

Mai astept si alte raspunsuri

ia modelul si uita-te la ei pe site :) vezi in ce categorie este incadrat. Din poze nu ne putem da seama...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor!

 

Nu, demult am primit un tricou Versace... Dar stiu daca e de fata sau de baiat... :flowers:

V-as ruga tare mult, pe cei care stiu, sa'mi spuna si mie. Ca'i pacat sa'l tzin aiurea in dulap.. daca este sa'l fac si eu cadou la cineva.

Am atasat o poza, in care sper k se vede.

 

Multumesc anticipat!

 

Nu-mi dau seama. Cred ca e "de baieti", sau unisex. Tricourile "de fata" sunt de obicei mai stramte in jurul pieptului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi dau seama. Cred ca e "de baieti", sau unisex. Tricourile "de fata" sunt de obicei mai stramte in jurul pieptului.

Si nu numai...au forma taliei la mijloc...cel din poza pare croit drept.Chiar si tricourile pentru femei plinute sunt croite tot dupa forma taliei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca e de barbati. Plus ca si barbatii poarta tot felul de sclipurici, de culori vii, blanita ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×