Sari la conținut
Forum Roportal
fredydady

am si eu o problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un hard de 40 Gb. partitia de baza este de 3.7 Gb si f f repede ajung sa nu am sufcient spatiu . spatiu nefolosit este de 35 gb. as dori sa aflu cum pot sa am o singura partie si aceasta sa fie de marimea hardului. va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un hard de 40 Gb. partitia de baza este de 3.7 Gb si f f repede ajung sa nu am sufcient spatiu . spatiu nefolosit este de 35 gb. as dori sa aflu cum pot sa am o singura partie si aceasta sa fie de marimea hardului. va multumesc!

Are dreptate Puiut, dar cum nu poti folosi cealalta partitie ..: D ..ca poti . Transfera in D..ce crezi ca nu folosesti uzual in C.

Iar daca vrei , poti instala sistem de operare si in D, cealalta partitie.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un hard de 40 Gb. partitia de baza este de 3.7 Gb si f f repede ajung sa nu am sufcient spatiu . spatiu nefolosit este de 35 gb. as dori sa aflu cum pot sa am o singura partie si aceasta sa fie de marimea hardului. va multumesc!

Partition Magic ar trebui să poată extinde partiţia respectivă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine ar fi sa`ti reinstalezi windows-ul sa dai delete la partitie(tasta d dar cred ca stii) si sa creezi din nou partitia de cat vrei tu sau poti folosi hiren boot9.3 sau oricare alta versiune. Bft

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am un var la facultatea de matematica-informatica din bucuresti care mi-a spus ca ultimul stranut in materie de formatere a hardurilor consta in conectarea hardului direct la o sursa de curent care sa aiba o tensiune de aprox. 50

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un var la facultatea de matematica-informatica din bucuresti care mi-a spus ca ultimul stranut in materie de formatere a hardurilor consta in conectarea hardului direct la o sursa de curent care sa aiba o tensiune de aprox. 50

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un var la facultatea de matematica-informatica din bucuresti care mi-a spus ca ultimul stranut in materie de formatere a hardurilor consta in conectarea hardului direct la o sursa de curent care sa aiba o tensiune de aprox. 50

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×