Sari la conținut
Forum Roportal
al33Xutza

nimeni nu ma intelege....

Postări Recomandate

am si eu o prb....am doua surori mai mari ca mn...care fac tot posibilul sa ma faca sa sufar :o:(.... se iau de mn fara nici un motiv.....sau inventeaza lucruri despre mn pe care apoi le spun parintilor.....

De curand am un prieten, iar ele sunt ffoarte invidioase....:D( au vazut o poza in care eram eu cu el...si imediat sa-u dus sa ma parasca:(( va rogg ajutati-ma ca nu le mai suport :D((( as fi vrut sa nu ma fi nascut nicioadata..:o:((((( i want 2 die:(((((((((( nimeni nu ma intelege :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as fi vrut sa nu ma fi nascut nicioadata..:D(((((

o, da si eu mi-as fi dorit asta :o:, cat despre asta :

i want 2 die
stai linistita c-o sa se intample pana la urma :D

rai sau buni, destepti sau prosti toti oamenii mor pana la urma. de fapt asta e cel mai tragic nu poti deosebi, o canalie moare la fel ca un om de isprava.

ai grija cu pretenu' ala sa nu-si bata joc de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o prb....am doua surori mai mari ca mn...care fac tot posibilul sa ma faca sa sufar :flowers:(.... se iau de mn fara nici un motiv.....sau inventeaza lucruri despre mn pe care apoi le spun parintilor.....

De curand am un prieten, iar ele sunt ffoarte invidioase....:pardon:( au vazut o poza in care eram eu cu el...si imediat sa-u dus sa ma parasca:(( va rogg ajutati-ma ca nu le mai suport :hi:((( as fi vrut sa nu ma fi nascut nicioadata..:hi:((((( i want 2 die:(((((((((( nimeni nu ma intelege :o:

Stai linistita ca toate astea vor trece...ce sa zic eu tie incearca sa ai o discutie cu surorile tale sa vezi ce le supara pe ele la comportamentul tau si explicale situatia ca nu au voie sa se bage in viata ta,si daca vezi ca nu inteleg incearca sa te ascunzi de ele si fa in asa fel incat sa nu aibe ce sa le zica parintilor tai adica fal-e pe plac...dar asta numai in fata lor caci astfel fa ce iti doreste inimioara numai sa ai grija ce faci...

si incearca sa le ignori sa nu mai pui totu la suflet...si in privinta nascutui si eu am gandit asa de multe ori dar incearca sa vezi partea buna a lucrrilor daca nu te-ai fi nascut probabil nu te-ai fi bucurat de prietenul tau si de alte lucruri frumoase din viata ta si stai linistita ca multi te inteleg caci multi care sunt de pe forum au probleme si isi cer sfaturi unu la altu ...in rest numai bine iti urez :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai linistita ca toate astea vor trece...ce sa zic eu tie incearca sa ai o discutie cu surorile tale sa vezi ce le supara pe ele la comportamentul tau si explicale situatia ca nu au voie sa se bage in viata ta,si daca vezi ca nu inteleg incearca sa te ascunzi de ele si fa in asa fel incat sa nu aibe ce sa le zica parintilor tai adica fal-e pe plac...dar asta numai in fata lor caci astfel fa ce iti doreste inimioara numai sa ai grija ce faci...

si incearca sa le ignori sa nu mai pui totu la suflet...si in privinta nascutui si eu am gandit asa de multe ori dar incearca sa vezi partea buna a lucrrilor daca nu te-ai fi nascut probabil nu te-ai fi bucurat de prietenul tau si de alte lucruri frumoase din viata ta si stai linistita ca multi te inteleg caci multi care sunt de pe forum au probleme si isi cer sfaturi unu la altu ...in rest numai bine iti urez :spiteful:

 

ms pt. safturi......o sa incerc sa le aplic :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci le zici asa: Daca nu ma lasati in pace o sa fur toti prietenii si ma voi culca eu ei ! :spiteful:

Sa vezi cum se vor potolii :flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci le zici asa: Daca nu ma lasati in pace o sa fur toti prietenii si ma voi culca eu ei ! :spiteful:

Sa vezi cum se vor potolii :flowers:)

lool...........cum adica??? ......cand am zis ca eram cu el nu m-am referit la ce te gandesti tu......ci pur si simplu era doar un colaj.....cu poze cu noi......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o prb....am doua surori mai mari ca mn...care fac tot posibilul sa ma faca sa sufar :hi:(.... se iau de mn fara nici un motiv.....sau inventeaza lucruri despre mn pe care apoi le spun parintilor.....

De curand am un prieten, iar ele sunt ffoarte invidioase....:hi:( au vazut o poza in care eram eu cu el...si imediat sa-u dus sa ma parasca:(( va rogg ajutati-ma ca nu le mai suport :o:((( as fi vrut sa nu ma fi nascut nicioadata..:D((((( i want 2 die:(((((((((( nimeni nu ma intelege :P

dar sigur nu faci tu nimic care sa le supere?! parca nu-mi vine a crede ca se iau de tine fara nici un motiv...parintii tai ce spun?ma gandesc ca la 17 ani ai destula credibilitate in fata lor astfel incat sa discutati ca niste oameni maturi.sau au ceva impotriva faptului ca tu vrei sa ai un prieten?

 

Atunci le zici asa: Daca nu ma lasati in pace o sa fur toti prietenii si ma voi culca eu ei ! :flowers:

Sa vezi cum se vor potolii :pardon:)

mai nu mai invata fetele la prostii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar sigur nu faci tu nimic care sa le supere?! parca nu-mi vine a crede ca se iau de tine fara nici un motiv...parintii tai ce spun?ma gandesc ca la 17 ani ai destula credibilitate in fata lor astfel incat sa discutati ca niste oameni maturi.sau au ceva impotriva faptului ca tu vrei sa ai un prieten?

 

nu ......nu le fac nimic.....ele n-au ce face si nu ma lasa in pace.....nici nu le bag in seama.......am 15 nu 17 ani......si mama imi zice ca cica sunt prea mica sa am un prieten:( ceea ce nu este adevarat.........nu stiu cum s-o conving....caci ele tot se amesteca.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×