Sari la conținut
Forum Roportal
Tomuta Buciuman mihai

Un site realizat 100% flash

Postări Recomandate

Am finalizat de curand un site care prezinta margele realizate manual pe care le poti cumpara doar la comanda, preturile dupa parerea mea sunt

 

mai mult simbolice:).

Siteul l-am fost facut pentru prietena mea, dupa multe batai de cap.Toate margelele sunt facute de ea.

Spuneti-mi ce parere aveti va rog.

De asemenea am nevoie de un SEO guru care sa ma ajute sa optimizez situl pentru motoarele de cautare.

Multumesc.

Acesta este linkul http://www.margele-bijuterii.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

Mai bine ii dai o dimensiune fixa si gata.

 

Presupun ca cei cu laptop o vad si mai lunga, sau cei cu lcd-uri.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupun ca cei cu laptop o vad si mai lunga, sau cei cu lcd-uri.

 

Nup. Se vede foarte bine de pe laptop :P

 

---

Site-ul e foarte miste-o. E chiar foarte reusit.

 

In ce program la-i facut. ( Macromedia Flash 8 sau 9 cumva ? )

 

Imi imaginez ca ai muncit o gramada la el. Si pot sa spun ca munca nu a fost in zadar. :P

 

Felicitari inca o data.

 

PS : Site-ul e facut 100% de tine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nup. Se vede foarte bine de pe laptop :P

 

---

Site-ul e foarte miste-o. E chiar foarte reusit.

 

In ce program la-i facut. ( Macromedia Flash 8 sau 9 cumva ? )

 

Imi imaginez ca ai muncit o gramada la el. Si pot sa spun ca munca nu a fost in zadar. :P

 

Felicitari inca o data.

 

PS : Site-ul e facut 100% de tine ?

Insfarsit cineva care vede potentialul flash:).

Siteul este realizat in adobe CS3(flash9), defapt mai bine zis programat, are mai mult de 1500 linii de cod.

Eu am programat tot de la 0, dupa parerea mea este o noutate in Romania, si poate o sursa de inspiratie pt cei care vor sa invete flash:).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insfarsit cineva care vede potentialul flash:).

Siteul este realizat in adobe CS3(flash9), defapt mai bine zis programat, are mai mult de 1500 linii de cod.

Eu am programat tot de la 0, dupa parerea mea este o noutate in Romania, si poate o sursa de inspiratie pt cei care vor sa invete flash:).

 

Dupa parerea mea nu este o noutate in Romania :P .

Da, intradevar, poate fi o sursa de inspiratie pentru cei ce vor sa invete flash.

 

* * *

PS :

Ai putea sa-mi spui si mie cum ai facut formularul de contact ?

* * *

 

Succes in continuare si multa bafta :yes:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insfarsit cineva care vede potentialul flash:).

CHiar am spus ca imi place si sunt deacord cu flash-urile. Nu stiu de ce ai inteles gresit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CHiar am spus ca imi place si sunt deacord cu flash-urile. Nu stiu de ce ai inteles gresit.

Nu ma intelege gresit insa peste tot in romania unde postez siteuri in flash, primul comentariu care il aud este ca nu este indexabil de google si ca se putea face in html.

Partea cu google sunt deacord partial.

Insa siteul acesta este imposibil de facut in html, defapt unele elemente din continutul lui. Este 100% adaptabil la rezolutia monitorului, si nu vreau sa zic ca se centreaza, i-si schimba dimensiunile...

Sa nu ma zic de functia de marire si pan a pozelor, aia chiar nu se poate face in HTML.

Nu am nimic cu html'ul insa la noi toti sunt experti si de cele mai multe ori vb aiurea fara sa analizeze problema cu atentie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma intelege gresit insa peste tot in romania unde postez siteuri in flash, primul comentariu care il aud este ca nu este indexabil de google si ca se putea face in html.

Partea cu google sunt deacord partial.

Insa siteul acesta este imposibil de facut in html, defapt unele elemente din continutul lui. Este 100% adaptabil la rezolutia monitorului, si nu vreau sa zic ca se centreaza, i-si schimba dimensiunile...

Sa nu ma zic de functia de marire si pan a pozelor, aia chiar nu se poate face in HTML.

Nu am nimic cu html'ul insa la noi toti sunt experti si de cele mai multe ori vb aiurea fara sa analizeze problema cu atentie.

 

Deacord cu tine ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×