Sari la conținut
Forum Roportal
cristi26

Cum sa-mi recuceresc iubita...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca sunte-ti buni sfatuitori m-as bucura sa ma puteti ajuta, sa-mi recastig iubita, dupa o despartire care m-a marcat.Am inteles dupa o vreme care a fost motivul adevarat al despartirii.Ne-am iubit un an de zile, fara certuri fara probleme majore si dintr-o data totul s-a naruit.

Am fost cu ea un an de zile in care nu ne-am certat deloc, totul a fost frumos, acu 2 luni ne-am despartit din vina mea, am fost prea stresat si i-am spus sa ne despartim, dintr-o prostie, pe urma mi-a parut rau, am tot incercat sa o impac sa-i spun ca nu am vrut asta, dar degeaba,2 luni la rand tot incerc sa ne impacam, am fost deacord cu greu sa-i fiu prieten, sa nu o stresez zilnic cu telefoane, sa-i arat ca m-am schimbat.Am inteles ca ce a fost frumos intre noi din cauza mea si a circumstantelor sau naruit.Vreau sa o recuceresc,cum?orice fac,nu e bine, ma doare indiferenta ei, dar nu vreau sa o pierd definitiv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de 2 luni incerc sa-mi repar gresala sau mai bine spus greselile, sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nici o sansa, vorbim la telefon tot a2-a zi, cel mai des o sun eu(si ea din cand in cand).Ea mi-a zis ca defapt nu o iubesc, ci mi-e greu ca m-am obisnuit cu ea si acu-s singur(si sunt singur din toate punctele de vedere,in tara,nu in lume).Dar nu este asa o iubesc cu toata fiinta mea si nush cum sa o fac sa-mi acorde a-2-a sansa.Tine la mine dar dragostea ce a fost intre noi s-a naruit datorita mie(pe buna dreptate, am inteles cu greu lucrul acesta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de 2 luni incerc sa-mi repar gresala sau mai bine spus greselile, sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nici o sansa, vorbim la telefon tot a2-a zi, cel mai des o sun eu(si ea din cand in cand).Ea mi-a zis ca defapt nu o iubesc, ci mi-e greu ca m-am obisnuit cu ea si acu-s singur(si sunt singur din toate punctele de vedere,in tara,nu in lume).Dar nu este asa o iubesc cu toata fiinta mea si nush cum sa o fac sa-mi acorde a-2-a sansa.Tine la mine dar dragostea ce a fost intre noi s-a naruit datorita mie(pe buna dreptate, am inteles cu greu lucrul acesta)

 

demonstreaza'i ca o iubesti. ea e plecata? sau tu esti plecat? da mai multe detalii daca se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am trimis si flori, i-am aratat cat de mult o iubesc, dar pt ca i-am dat papucii, nu ma iarta

 

Du'te dupa ea...fa'i o surpriza :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dute la Mircea Radu la"Din dragoste":tease:(glumesc)

Poate ca ei ii face placere sa te vada disperat dupa ea,dupa ce tu ai fost acela care a lasat-o,dandu-ti de inteles ca nu te poti juca cu ea,ba o vrei ba nu o vrei,lasa-o in pace un timp sa vezi cum reactioneaza...oricum succes in recucerirea ei:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de 2 luni incerc sa-mi repar gresala sau mai bine spus greselile, sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nici o sansa, vorbim la telefon tot a2-a zi, cel mai des o sun eu(si ea din cand in cand).Ea mi-a zis ca defapt nu o iubesc, ci mi-e greu ca m-am obisnuit cu ea si acu-s singur(si sunt singur din toate punctele de vedere,in tara,nu in lume).Dar nu este asa o iubesc cu toata fiinta mea si nush cum sa o fac sa-mi acorde a-2-a sansa.Tine la mine dar dragostea ce a fost intre noi s-a naruit datorita mie(pe buna dreptate, am inteles cu greu lucrul acesta)

 

Daca ea te iubea, nu cred ca papucii aia au facut-o sa nu te mai accepte deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e, nu ma mai iubeste ca inainte- stiu ca am dezamagit-o si am tratat-o cat putina indiferenta(fara sa-mi dau seama).De aceea trebuie sa o recuceresc - sa o fac sa se reindragosteasca, sau sa-i arat ca nu mai sunt o mul de acu cateva luni, intelegeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de 2 luni incerc sa-mi repar gresala sau mai bine spus greselile, sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nici o sansa, vorbim la telefon tot a2-a zi, cel mai des o sun eu(si ea din cand in cand).Ea mi-a zis ca defapt nu o iubesc, ci mi-e greu ca m-am obisnuit cu ea si acu-s singur(si sunt singur din toate punctele de vedere,in tara,nu in lume).Dar nu este asa o iubesc cu toata fiinta mea si nush cum sa o fac sa-mi acorde a-2-a sansa.Tine la mine dar dragostea ce a fost intre noi s-a naruit datorita mie(pe buna dreptate, am inteles cu greu lucrul acesta)

 

Smart girl. :tease: Nu-i dai dreptate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×